Rolnicy rozrzucili gnój pod domem Marka Suskiego

Rolnicy AGROunii w ramach protestu “naznaczają” posłów i senatorów, którzy poparli nowelizację ustawy o ochronie zwierząt. W środę w nocy pojawili się w Grójcu pod domem Marka Suskiego, posła PiS.

“Kolejny zdrajca polskiej wsi naznaczony” – napisali na FB AGROunia rolnicy.  W ramach naznaczenia rolnicy wyrzucili pod brama obornik oraz przyczepili baner z napisem: Marek Suski ZDRAJCA POLSKIEJ WSI.

Rolnicy mówią wprost, że nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt wyniszczy polskie rolnictwo i spowoduje bankructwo wielu rodzin rolniczych. Zapowiadają także, że nie spoczną dopóki Rząd nie zaprzestanie prac nad ustawą.

Do całej akcji protestacyjnej odniósł się sam poszkodowany i zapowiedział restrykcje:

Marek Suski, poseł PiS: “Formy walki politycznej wkraczają na nowy etap. Po atakach na biura poselskie obecnie atakuje się rodziny posłów. Rozsypywanie gnoju pod domami to wyraz zdziczenia obyczajów. Nocny atak anonimowych sprawców na rodziny to forma naruszenia miru domowego i zastraszanie osób spoza polityki. Ba szczęście to tylko niewielka grupa ludzi podszywających się pod interesy wsi. Nawet ci, którym nie podoba się rząd protestowali pod sejmem, KPRM czy Kancelarią Prezydenta. Obecne działania nie mają nic wspólnego z pokojowymi protestami przyjętymi jako norma w demokratycznych państwach.”

Oprac. na podstawie AGROunia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here