Ruszyła rejestracja na Targi Agro – Power Mazury

Centrum Targowo-Konferencyjne Warmii i Mazur Arena Ostróda zgromadzi jesienią kilkuset wystawców branży rolniczej z Polski i z zagranicy. Wszystko to za sprawą odbywających się po raz pierwszy międzynarodowych Targów Agro – Power Mazury. Na stronie internetowej wydarzenia już można nabyć bilety.
 

 

\"\"

 

Przez trzy dni Mazury staną się stolicą rolniczych innowacji. Do Ostródy zjadą się producenci oraz dealerzy maszyn i urządzeń rolniczych, przedstawiciele koncernów chemicznych oraz nawozowych, producenci pasz i dodatków paszowych, a także wiele innych firm z tej branży z Polski i Europy.

Organizatorem wydarzenia jest firma Agro-Plon z Ostródy. Na stronie internetowej www.agropowermazury.pl można zgłosić chęć uczestnictwa w Targach.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w wydarzeniu w roli zwiedzających, za pośrednictwem strony mogą nabyć bilet w nieco niższej cenie. Wystarczy wypełnić prosty formularz. To jednak nie jedyna szansa na pozyskanie biletu. Tradycyjnie będą one sprzedawane podczas Targów– wyjaśnia  Patrycja Woycicka, organizator przedsięwzięcia.

Czytaj także:
Tytuł "Rolnik Przyjazny dla Bałtyku" przyznany
Dni kukurydzy w Skrzelewie
Znamy krajowych zwycięzców XI Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Uczestnicy mazurskich Targów będą mieli okazję nie tylko zapoznać się z nowościami w branży. W programie wydarzenia znajdują się także widowiskowe pokazy maszyn i technologii wykorzystywanych w rolnictwie, a także konkursy i inne atrakcje – dodaje Patrycja Woycicka.

Ponadto zwiedzający będą mieli możliwość wzięcia udziału w konferencjach, których tematyka skoncentrowana będzie na kwestiach dotyczących: wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych oraz wykorzystania środków unijnych.

Redakcja AgroNews, fot. sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here