Startuje loteria Grupy Azoty. Do wygrania jest ciągnik John Deere 5090M

1 lutego br. wystartowała VII edycja loterii konsumenckiej Grupy Azoty „Dbamy o polską ziemię’, tym razem pod hasłem „Najlepsze dla najlepszych”. W tym roku do wygrania jest m.in. ciągnik John Deere 5090M.

Startuje loteria Grupy Azoty. Do wygrania jest ciągnik John Deere 5090M

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w loterii?

Aby wziąć udział w tegorocznej loterii wystarczy kupić nawozy z oferty Grupy Azoty
(z listy produktów promocyjnych dostępnej w regulaminie) za co najmniej 1000 zł brutto na jednym dokumencie zakupu. Kolejnym krokiem jest rejestracja zgłoszenia. Można to zrobić bezpłatnie wypełniając formularz na stronie www.dbamyopolskaziemie.pl lub wysyłając SMS na numer 70966 (koszt SMS-a 0,62 zł z VAT) o treści: GRUPAAZOTY.numer paragonu fiskalnego lub GRUPAAZOTY.numer faktury.

Loteria „Dbamy o polską ziemię”, którą Grupa Azoty organizuje już od wielu sezonów to uhonorowanie i podziękowanie dla wszystkich naszych klientów, którzy w swojej produkcji stosują nawozy Grupy Azoty – nawozy, które gwarantują dużą skalę i powtarzalność produkcji rolnej. Z każdym rokiem obserwujemy coraz większe zainteresowanie naszą loterią, a czytelne zasady uczestnictwa sprawiają, że polscy rolnicy chętnie w niej uczestniczą i rejestrują swoje zakupy nawozów Grupy Azoty w systemie loteryjnymmówi Marcin Kowalczyk Wiceprezes Zarządu odpowiedzialny za Departament Korporacyjny Handlu Segmentu Agro w Grupie Azoty.

Jakie nagrody?

Okres sprzedaży promocyjnej i przyjmowanie zgłoszeń do loterii „Dbamy o polską ziemię” trwa od 1 lutego 2024 r. do 30 kwietnia 2024 roku. Oprócz nagrody głównej, na uczestników loterii czekają: 200 nagród natychmiastowych po 1000 zł w formie przelewu bankowego na konto laureata oraz 3 nagrody miesięczne o wartości 20 000 zł na nawozy Grupy Azoty. Nagrody miesięczne, będą losowane po każdym miesiącu przyjmowania zgłoszeń. W wielkim finale loterii zostanie wylosowany zwycięzca ciągnika John Deere 5090M.

Więcej informacji o loterii audioteksowej oraz regulamin i lista produktów promocyjnych dostępne są na stronie www.dbamyopolskaziemie.plLoteria skierowana jest do osób pełnoletnich.

Źródło: Grupa Azoty

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

xFarm Technologies stawia na rolnictwo zrównoważone

Nowym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zrównoważonego Rolnictwa i Żywności została firma xFarm Technologies działająca w sektorze cyfryzacji agrobiznesu, która dostarcza rozwiązania wspierające rolników w optymalizacji zasobów, oszczędzaniu czasu i pieniędzy...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics