Straszne zderzenie Lexusa z Ursusem. Ucierpiał traktorzysta!

W dniu 02.05.2023 roku o godzinie 12:55 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym w Jarosławcu gmina Uchanie.

Straszne zderzenie Lexusa z Ursusem. Ucierpiał traktorzysta!

Po przybyciu na miejsce zdarzenia trzech pojazdów Straży Pożarnej zastano kolizję samochodu osobowego marki Lexus z ciągnikiem rolniczym marki Ursus. Na skutek zderzenia ciągnik rozpadł się na dwie części. Poszkodowanemu kierowcy pojazdu rolniczego udzielono wsparcia psychicznego do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego, który po chwili dojechał na miejsce zdarzenia. Droga wojewódzka chwilowo zablokowana była w dwóch kierunkach” relacjonuje st. kpt. Marcin Lebiedowicz.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi oraz przesunięciu pojazdów na pobocze drogi.

Straszne zderzenie Lexusa z Ursusem. Ucierpiał traktorzysta!

W działaniach udział brali: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, JRG Hrubieszów, OSP Uchanie, oraz OSP Teratyn w tym 13 strażaków.

Straty oszacowano na 60 tyś. zł

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Interwencja trwała 1h 29 min. Straty oszacowano na 60 tyś. zł. Dokładną przyczynę zdarzenia ustala Policja.

Zadzwonił, że …..przejechał go własny traktor. Miał prawie 3 promile

info. st. kpt. Marcin Lebiedowicz,
foto. mł. as. Kacper Jasiński, sekc. Jerzy Łagodowski.

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Kukurydza – zabezpieczenie materiału siewnego

Okres jesienno-zimowy to tradycyjnie czas analiz, podsumowań oraz podejmowania decyzji dotyczących sposobu prowadzenia upraw w kolejnym sezonie. Niezadowalająca rentowność Nie lada zagwozdkę mają producenci kukurydzy. Rok...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics