Timac Agro Polska przekazuje swoją nagrodę podopiecznym Anny Dymnej

Firma Timac Agro Polska zaczęła pomagać Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” .

 

\"rolnictwo,

 

Dyrektor zarządzający Timac Agro Polska Pani Agnieszka Egberss oraz dyrektor marketingu w tej firmie Paweł Kocel przekazali w dniu 30 czerwca br. w Krakowie czek o wartości 4 000 zł z darowizną na działalność statutową Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Czek w imieniu fundacji odebrała Pani wiceprezes Maja Jaworska.

Wartość przekazanych środków jest nagrodą, jaką firma Timac Agro Polska otrzymała w Konkursie im. Prof. Szczepana A. Pieniążka, za wprowadzenie na rynek innowacyjnej linii produktów TOP-PHOS podczas tegorocznej edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa w Warszawie (TSW 2015).

– Cieszymy się niezmiernie, że działalność Fundacji „Mimo Wszystko” została doceniona, jednocześnie składamy serdeczne podziękowania firmie Timac Agro Polska za wybranie naszej fundacji jako beneficjenta nagrody – powiedziała Pani Maja Jaworska.

Fundacja pomogła już blisko 20.000 osób chorych i niepełnosprawnych w całej Polsce, dofinansowując leczenie, rehabilitację, wspierając edukację, a także promując ich twórczość artystyczną. Ponadto – dzięki darczyńcom oraz sponsorom – wybudowała, utrzymuje i prowadzi Ośrodek Terapeutyczno-Rehabilitacyjny dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Dolina Słońca” w podkrakowskich Radwanowicach oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w nadbałtyckim Lubiatowie. Ponadto biuro młodych fundacji zajmuje się propagowaniem idei wolontariatu, m.in. realizując w szkołach projekt „Każdy jest komuś potrzebny”.

\"rolnictwo,
 

– Dla nas było to naprawdę bardzo miłe i poruszające spotkanie, podczas którego mogliśmy się dowiedzieć jak wiele aktywności prowadzi fundacja na rzecz swoich podopiecznych – powiedziała Agnieszka Egberss. Paweł Kocel wspomniał o kolejnym działaniu, które firma Timac Agro Polska zaczęła już realizować na rzecz ośrodków należących do fundacji, a które polega na ich wsparciu w postaci dostaw świeżych warzyw pochodzących z Warzywnej Akademii Timac Agro – miejsca, w którym uprawianych jest kilkanaście gatunków warzyw w oparciu o własne technologie nawożenia,  zlokalizowanym i prowadzonym pod Lublinem przez specjalistę tej firmy ds. warzywnictwa Pana Piotra Szurka”.

Obie strony wyraziły nadzieję, że to dopiero początek dalszej owocnej współpracy…

Źródło informacji: Timac Agro Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here