Tragi Agrotech nie odbędą się w marcu

Zarząd Targów Kielce, organizator Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech oraz XX edycję Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las–Expo poinformował, że impreza zaplanowana na połowę marca nie odbędzie się.

Tragi Agrotech nie odbędą się w marcu
Tragi Agrotech nie odbędą się w marcu

„Z uwagi na wciąż niestabilną sytuację epidemiczną i brak informacji o planowanym terminie odmrożenia branży spotkań, dbając o powodzenie naszego wspólnego celu, jakim jest przygotowanie wydarzenia na poziomie przynoszącym wymierne efekty, jesteśmy zmuszeni przesunąć XXVI edycję Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech oraz XX edycję Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las–Expo, które są zaplanowane od 12 do 14 marca 2021 r.” – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej organizatora.

Do planowanej daty targów pozostał jeszcze miesiąc. Jednakże organizatorzy dmuchają na zimne i chcą uniknąć sytuacji przekładania terminu na kilka dni przed rozpoczęciem wydarzeń. Działania organizatorów podyktowane są troską o zdrowie, ale także o bezpieczeństwo biznesowe i wizerunkowe klientów.

Nowa data pojawi się po zdjęciu obostrzeń w kraju

„Jesteśmy głęboko przekonani, że nasza decyzja o zmianie terminu, spotka się z Państwa zrozumieniem i akceptacją. Nową datę podamy kiedy zniesione zostaną w kraju obostrzenia związane z zakazem organizacji targów – czytamy w komunikacie

Jednocześnie zapewniamy, że cały czas pracujemy nad przygotowaniem naszych wydarzeń z nadzieją na jak najszybsze odmrożenie targów. Wierzymy, że działania te przyniosą wymierne efekty, a po ustabilizowaniu się sytuacji epidemicznej hale Targów Kielce wypełnią się Wystawcami i Zwiedzającymi, nic nie zastąpi bowiem w biznesie zaufania budowanego podczas bezpośrednich spotkań.

Źródło: Targi Kielce

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

szesnaście − 7 =

Advertisement

Zapisz się i Zaprenumeruj nasz Newsletter

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,901ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Nowe modele DEUTZ-FAHR Serii 6 TTV w klasie mocy 190-230KM

Cztery nowe modele: 6190 TTV, 6210 TTV, 6230 TTV oraz 6230 TTV HD dołączają do gamy modeli serii 6 TTV marki DEUTZ-FAHR. Nowa generacja...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE