Tragiczny wypadek podczas załadunku drewna

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, ustalają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło podczas załadunku drewna w lesie. 51-latni mieszkaniec Sądecczyzny na skutek odniesionych obrażeń zmarł.

Tragiczny wypadek podczas załadunku drewna
Tragiczny wypadek podczas załadunku drewna

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 21 czerwca w miejscowości Bilsko, podczas wykonywania prac związanych z załadunkiem drewna na przyczepę specjalistyczną, spiętą z ciągnikiem marki Zetor. Z nieustalonych na obecną chwilę przyczyn doszło do zerwania przyczepy od ciągnika, wskutek czego przyczepa stoczyła się ze skarpy przygniatając 51-latka. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna zmarł na miejscu.

Ursus C340 przejechał po mężczyźnie

Przez wiele godzin na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z Łososiny Dolnej i Nowego Sącza. Obecny był także biegły sądowy z zakresu techniki samochodowej, którzy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, pojazdu oraz ciała mężczyzny. Czynności wykonywane były pod nadzorem Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu. Przyczyny i szczegółowe okoliczności tego wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

Źródło: KMP w Nowym Sączu

 

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Jak zbierać i suszyć grzyby?

W Polsce rośnie około 1400 rodzajów jadalnych grzybów, a do obrotu dopuszczonych jest 47. Jak je zbierać, suszyć i przyrządzać opowiada dr Cecylia Uklańska-Pusz...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
4,950ObserwującyObserwuj
4,190SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE