Trwa spotkanie Prezydenta z przedstawicielami rolników, którzy protestowali w Sejmie

W Pałacu Prezydenckim trwa spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z przedstawicielami rolników, którzy protestowali w Sejmie.

Protestujący rolnicy u Prezydenta

W spotkaniu uczestniczą ze strony KPRP: Zastępca Szefa Kancelarii Piotr Ćwik i Minister Wojciech Kolarski. 

W porannej rozmowie w RMF FM Minister Wojciech Kolarski podkreślał, że drzwi do Pałacu Prezydenckiego są zawsze otwarte dla tych, którzy potrzebują wsparcia i pomocy – zaznaczył.

Przypomniał, że w ubiegłym tygodniu Prezydent, który był Sejmie podczas wystąpienia Ministra Obrony Narodowej, rozmawiał również z protestującymi rolnikami. Po tym spotkaniu rolnicy przerwali swój protest. – Dzisiejsze spotkanie jest efektem spotkania w Sejmie – mówił Minister. – Prezydent spotkał się z protestującymi, okazał im szacunek i protest został przerwany. Pan Prezydent zaprosił również protestujących do Pałacu – dodał.

Minister podkreślił, że „Prezydent doskonale zna problemy rolników, szanuje polskich rolników, zaprosił ich, bo prosili o to, aby przedstawić przyczynę tego dramatycznego protestu”.

Źródło i fot.: prezydent.pl

Małgorzata Kulma
Małgorzata Kulmahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: m.kulma@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zmieniają się zasady udzielania pomocy dla KGW! Gospodynie będą zadowolone

W wykazie prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów pojawił się projekt rozporządzenia, zgodnie z którym zmianie ma ulec sposób realizowania niektórych zadań przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics