Waldemar Pawlak: rolnicy kupujcie paliwo na zapas

Wczoraj w Polsacie w programie „Gość Wydarzeń” był premier i przewodniczący Rady Naczelnej PSL Waldemar Pawlak. Rozmawiano o niskich cenach paliwa. Według Waldemara Pawlaka Ci Polacy, którzy mogą powinni kupować paliwo na zapas, gdyż po wyborach ceny paliw mogą podrożyć nawet o 2 złote.

Waldemar Pawlak: rolnicy kupujcie paliwo na zapas Fot.: Screen z programu „Gość Wydarzeń”

Mamy najtańsze paliwo w Europie. Ceny na stacjach spadają i z przodu pojawiła się piątka. Waldemar Pawlak w programie „Gość Wydarzeń” wyraźnie apeluje aby gromadzić rezerwy paliw, gdyż państwo zmniejsza rezerwy strategiczne. „Szczególnie powinny się tym zainteresować firmy przewozowe, transportowe, ale i prywatnie. Jeśli ktoś może kupić paliwo na zapas, powinien to zrobić” – mówił były premier w programie Bogdana Rymanowskiego.

Pawlak: Zamiast kiełbasy – benzyna wyborcza

Daniel Obajtek stosuje zamiast kiełbasy wyborczej stosuje benzynę wyborczą. To bardzo niebezpieczna sytuacja (…) Praw fizyki się nie zmieni, ceny benzyny wzrosną po wyborach – powiedział Waldemar Pawlak w #GoscWydarzen.

Waldemar Pawlak uważa, że ceny po wyborach wzrosną – „o półtora-dwa złote„. – Jak ktoś prowadzi dużą firmę transportową albo gospodarstwo rolne, powinien kupić paliwo teraz – apeluje Pawlak.

AM/Redakcja AgroNews

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Gembicka: W rolnictwie chodzi o ponadpartyjne porozumienie, a ja pokazałam swój pomysł na rolnictwo

Przedstawiłam swój pomysł na rolnictwo– powiedziała minister rolnictwa i rozwoju wsi Anna Gembicka przedstawiając rezultaty swojej pracy w kończącym się tygodniu. Straty suszowe Minister Anna Gembicka...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics