Wielka Majówka Timac Agro – konferencja, Wielka Loteria i udana zabawa!

"Wielka Majówka Timac Agro Polska”, to wyjątkowe przedsięwzięcie firmy stanowiące połączenie merytorycznej konferencji oraz specjalnej akcji marketingowej – „Wielkiej Loterii Timac Agro Polska”, skierowanej do topowych klientów firmy, którzy w odpowiednim czasie (02.01-24.04.2017) zakupili jednorazowo minimum 200 litrów nawozów płynnych z bogatej oferty Timac Agro, co zostało odpowiednio udokumentowane (wypełniony formularz zgłoszeniowy) i potwierdzone (kopia faktury).

Wstęp na „Majówkę” odbywał się za imiennym zaproszeniem, o przyznaniu którego decydowało spełnienie warunków promocji oraz kolejność rejestracji formularzy zgłoszeniowych (tak określał to regulamin). W przypadku zakupu minimum 2000 litrów nawozów płynnych miejsce na konferencji było gwarantowane. A wszystko to odbyło się w wielkim Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Congress & SPA w Ossie k. Rawy Mazowieckiej 11 i 12 maja br. Uczestnicy konferencji, nie tylko mogli wysłuchać atrakcyjnych wykładów tematycznych, ale także mieli możliwość wygrania jednej z 3 nagród: samochodów Nissan Navara i dwóch Skód Fabia.

Dwa panele merytoryczne


Po lunchu „Majówkę” uroczyście otworzyła i gości przywitała Prezes Zarządu Timac Agro Polska – Agata Stolarska. Pani Prezes w kilku słowach przybliżyła uczestnikom firmę Timac Agro i Grupę ROULLIER, do której firma należy. Potem rozpoczęły się wykłady – dwa pierwsze były wspólne dla wszystkich gości, a potem konferencja podzielona została na dwa panele tematyczne: rolniczy i ogrodniczy. Wykład inauguracyjny dla wszystkich zebranych wygłosił Pan Prof. Jean B. Diatta z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, który mówił nt. „Równowagi i odpowiedzialność w produkcji roślinnej”. Jako drugi we wspólnej części o „Roli wapnia i fosforu w odżywianiu roślin” mówił Pan Prof. Witold Grzebisz, również z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

\"\"

 

W panelu rolniczym zaprezentowano następujące dwa obszerne wykłady: „Odżywianie startowe rzepaku z uwzględnieniem nawożenia ultrazlokalizowanego” – Prof. Krzysztof Jankowski z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz „Technologie Timac Agro w odżywianiu startowym zbóż” – Krzysztof Piech z firmy Timac Agro Polska.


W panelu ogrodniczym przedstawiono następujące zagadnienia: "Nawadnianie i fertygacja upraw sadowniczych" – Prof. Waldemar Treder z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, „Nowa gama nawozów z biostymulacją przeznaczona do fertygacji" – Piotr Szurek z firmy Timac Agro Polska, "Jakość drogą do sukcesu" – dr Magdalena Kapłan z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, "Jak uzyskać wysoką jakość plonu poprzez odpowiednie nawożenie" – Mateusz Nowacki z firmy Timac Agro Polska. Na zakończenie obu paneli miała miejsce dyskusja – uczestnicy konferencji mogli zadawać pytania, na które odpowiadali wykładowcy.

Największenie wydarzenie tej wiosny!


Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja (m.in. z pokazem laserów, prezentacją szkoły samby z Brazylii) i miało miejsce losowanie nagród w „Wielkiej Loterii Timac Agro” dla klientów uczestniczących w wiosennej promocji produktowej. Jej laureatami zostali: Łukasz Zabłocki, który wygrał samochód pick-up Nissan Navara oraz Pan Witold Horotko i Gospodarstwo Rolne Paweł Szóstak, którzy wygrali samochody osobowe marki Skoda Fabia.

\"\"

Podsumowując trzeba koniecznie napisać, że warto było uczestniczyć w tym wielkim, chyba największym branżowym wydarzeniu tej wiosny! W spotkaniu uczestniczyło prawie 400 klientów firmy Timac Agro Polska (rolników i ogrodników), 50 pracowników i ponad 30 osób z mediów branżowych, prasy i portali internetowych.

Tego samego zdania byli uczestnicy Wielkiej Majówki i jej organizatorzy, którzy byli bardzo wdzięczni, za tak wielkie zainteresowanie promocją wiosenną i frekwencją na samej imprezie! Wykładowcy spisali się na konferencji na medal – było konkretnie i na temat! Nagrody podobały się wszystkim, podczas losowania emocji nie brakowało, ale najbardziej cieszyli się z nich jak zwykle ci, którym udało się je wygrać! Gratulujemy nagród nagrodzonym, a organizatorom udanej imprezy! Tak trzymać!

\"\"

 

Firma Timac Agro Polska to lider w produkcji i sprzedaży nawozów płynnych z substancjami biostymulującymi (produkowanymi na bazie alg morskich) na rynkach światowych, w Unii Europejskiej, w tym także w Polsce.

Redakcja AgroNews,
Fot.: Timac Agro Polska

 

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Video thumbnail
Gospodarstwo zrównoważone w praktyce
08:16
Video thumbnail
Informator Agronomiczny: Wszystko o nawożeniu wiosennym
22:34
Video thumbnail
Jak poprawić tolerancję roślin na stres oksydacyjny?
05:03
Video thumbnail
Działania prewencyjne Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w 2020 roku
05:28
Video thumbnail
Wyzwania na rynku mięsa
01:14:08
Video thumbnail
Owoce, hit eksportowy?
01:26:53
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #5
59:34
Video thumbnail
Rolnictwo zrównoważone wpływa na ekonomikę gospodarstw
07:03
Video thumbnail
Nowości w odmianach kukurydzy od Syngenta
05:22
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #4
01:00:26
Video thumbnail
Zbiór kukurydzy na kiszonkę 2020
04:11
Video thumbnail
Uroczyste wręczenie "Znaku Bezpieczeństwa KRUS"
04:59
Video thumbnail
Wirtualne Dni Kukurydzy PROCAM
56:30
Video thumbnail
Podsumowanie Konkursu dla dzieci: Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję!
03:14
Video thumbnail
Wirtualne Dni Warzyw PROCAM
01:00:03
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #3
01:02:05
Video thumbnail
Rekordowe plony pszenicy ozimej - Rekord Polski 2020
07:29
Video thumbnail
Ślimaki w uprawie rzepaku - wrześniowy PROCAM Alert Extra
01:53
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #2
44:53
Video thumbnail
Żniwa już za Wami? Pamiętajcie by dobrze zagospodarować słomę
05:00
Video thumbnail
PROCAM Cup - treningi 2020
02:12
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #1
50:56
Video thumbnail
dr Aleksandra Hadzik, prezes KRUS apeluje o zachowanie bezpieczeństwa podczas żniw!
01:22
Video thumbnail
Jak rolnik powinien zabezpieczyć gospodarstwo by spać spokojnie?
03:23
Video thumbnail
Doglebowa czy nalistna? Ochrona herbicydowa rzepaku ozimego
14:54
Video thumbnail
KRUS zainaugurowała Strategię „Wizja Zero” w sektorze rolniczym w Polsce w 2020 r.
08:01
Video thumbnail
Ziemniaki pod najlepszą ochroną w PROCAM Alert
08:56
Video thumbnail
Ruszyła druga edycja konkursu filmowego dla młodzieży "Moja Wizja Zero"
02:04
Video thumbnail
Prof. Andrzej Kowalski przewodniczącym Kapituły Konkursu - Plebiscytu AgroWybór 2020
01:40
Video thumbnail
Zielony ład - szansa czy wyzwanie dla polskiego rolnictwa?
04:24
11,170FaniLubię
4,567ObserwującyObserwuj
3,364ObserwującyObserwuj
5,450SubskrybującySubskrybuj

Siewnik wkręcił dłoń kobiety

Do nieszczęśliwego wypadku doszło na polu w Olszownicy, gm. Baćkowice. Podczas zasiewów zbóż siewnik wciągnął rękę kobiecie. "Po przybyciu na miejsce zdarzenia jednostek ochrony przeciwpożarowej ...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE