Wielka Majówka Timac Agro Polska. Rolnik z Wielkopolski odjechał Toyotą Hilux!

7 maja w hotelu Warszawianka w Jachrance pod Warszawą odbyła się Wielka Majówka Timac Agro Polska. Podczas spotkania miała miejsce debata pt.: „Farm the future. Przyszłość rolnictwa zaczyna się dziś”, a kulminacją spotkania była wieczorna Wielka Loteria, podczas której rozlosowano bardzo atrakcyjne nagrody.

Wielka Majówka Timac Agro Polska. Rolnik z Wielkopolski odjechał Toyota Hilux!

Zaproszonych gości przywitali Agata Scheppler, Manager Marketingu Operacyjnego i Piotr Kotowski, Marketing Manager.

Debata pt. „Farm the future. Przyszłość rolnictwa zaczyna się dziś”

Pierwsza część spotkania to debata pt. „Farm the future. Przyszłość rolnictwa zaczyna się dziś”, w której udział wzięli: dr Paweł Krawiec, dr inż. Jerzy Próchnicki, prof. UPP dr hab. Łukasz Sobiech, i prof. UPP dr hab. Witold Szczepaniak. Myślą przewodnią tej części spotkania było rolnictwo zrównoważone, regeneratywne i węglowe, a konkretnie co możemy zrobić dziś aby rolnictwo w przyszłości mogło się rozwijać i dobrze funkcjonować. „Dużo miejsca podczas debaty poświęciliśmy rolnictwu zrównoważonemu, jak do niego podejść, w jaki sposób radzić sobie aby rzeczywiście ten model gospodarowania wspierał środowisko i był opłacalny” – powiedział Piotr Kotowski.

Wielka Majówka Timac Agro Polska. Rolnik z Wielkopolski odjechał Toyota Hilux!

Ciekawa interakcja z widzami

Ciekawą formą zaangażowania uczestników debaty była sonda. Każdy miał urządzenie, za pomocą którego mógł odpowiedzieć. Prowadzący zadawał pytania, a uczestnicy klikali odpowiedzi. Następnie wyniki były podliczane i wyświetlane. Pytania dotyczyły, zrównoważonego rolnictwa, nawożenia, ogólnej wiedzy na temat gleb w Polsce.

Wielka Majówka Timac Agro Polska. Rolnik z Wielkopolski odjechał Toyota Hilux!

Operacja Stambuł

Podczas tej części spotkania Agata Stolarska, prezes Timac Agro Polska  w bardzo widowiskowy sposób zaprezentowała nową ofertę dla klientów – Tajną operację Stambuł, która odbędzie się już jesienią tego roku. Jak dołączyć do tej operacji? Trzeba zakupić 48 ton wybranych produktów Timac Agro w terminie od 26.04.2024 do 14.06.2024.

Wielka Majówka Timac Agro Polska. Rolnik z Wielkopolski odjechał Toyota Hilux!

Wielka Loteria Timac Agro Polska

Podczas części wieczornej, którą poprowadził znany showman Szymon Majewski rozlosowano nagrody: Toyotę Hilux, dwie Toyoty Aygo, trzy quady, vouchery do biura podróży Itaka o wartości 10 tys. zł oraz vouchery do SPA dr Irena Eris.

Nagrodę główną Toyotę Hilux wygrał Radosław Wojciechowski, rolnik z Dobieszczyzny w powiecie jarocińskim.

Wielka Majówka Timac Agro Polska to cykliczna impreza dla klientów firmy połączona z Wielką Loterią. Żeby wziąć udział w loterii należało zakupić minimum 300 litrów produktów z gamy DNA, Seactiv, Fertiactyl oraz produktów Maxifruit i EcoVigor w okresie od 15 stycznia do 19 kwietnia 2024.

YouTube player

Tekst i fot.: Marta Nowak-Woźnica

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics