Wywrotka w sadzie. O włos od tragedii…

Prawdziwą tragedią mogło zakończyć się zdarzenie w Studnisku kiedy po najechaniu na gałąź, przewróciła się podczepiona do ciągnika platforma rolnicza z dwoma pracującymi na niej mężczyznami. 50 i 51-latek zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wywrotka w sadzie. O włos od tragedii...
Wywrotka w sadzie. O włos od tragedii…

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 15:00. Kierujący ciągnikiem, mieszkaniec gminy Józefów nad Wisłą pracując w sadzie, najechał na leżącą gałąź. Niespodziewany balans maszyny sprawił, że ciągnięta przez nią platforma rolnicza przewróciła się powodując upadek pracujących na niej dwóch mężczyzn. 50-latek z gminy Józefów nad Wisłą oraz jego 51-letni towarzysz zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście mężczyźni nie doznali poważnych obrażeń” relacjonuje aspirant sztabowy Edyta Żur z policji w Lublinie.

Tragiczny wypadek na polu. Zwłoki rolnika znaleziono za traktorem

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Podjęte przez funkcjonariuszy czynności pozwoliły ustalić, że zarówno kierujący ciągnikiem rolniczym jak obydwaj pokrzywdzeni byli trzeźwi.

W związku z trwającym sezonem prac polowych, policja apeluje o ostrożność i zdrowy rozsadek. Starajmy się pracować rozważnie i odpowiedzialnie, zwracając uwagę na bezpieczeństwo zarówno swoje jak i innych, znajdujących się w pobliżu osób.

aspirant sztabowy Edyta Żur
Źródło: Policja Lubelska

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 + 1 =

Advertisement

Zapisz się i Zaprenumeruj nasz Newsletter

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,897ObserwującyObserwuj
7,240SubskrybującySubskrybuj

CBA zatrzymało prezesa Bielmleku i członków zarządu spółdzielni

Trzy osoby, w tym Prezes Zarządu „Bielmlek” Spółdzielnia Mleczarska w upadłości oraz dwóch byłych członków zarządu spółki zatrzymani przez funkcjonariuszy stołecznej Delegatury CBA. Funkcjonariusze Delegatury...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE