Zagłosuj na 365FarmNet i zgarnij cenne nagrody!

Konkurs Izydory to plebiscyt, mający na celu wybór przedsiębiorstwa, dla którego rolnicy i troska o ich interesy jest najważniejsza. W tym roku, już po raz kolejny, firma 365FarmNet została do niego zgłoszona, pretendując do miana firmy najbardziej przyjaznej gospodarzom.

365FarmNet, Izydory
Te żółte skrzynki montowane na maszynach i urządzeniach są automatycznie wykrywane przez program365FarmNet na tablecie/smartfonie w ciągniku.

Firma 365FarmNet już od dawna za cel stawia sobie ułatwienie życia i pracy rolnikom. Poprzez udostępnienie programu do automatycznej dokumentacji, pozwala na szybsze i sprawniejsze wykonywanie wielu prac. I to niezależnie od roku produkcji czy modelu Twojej maszyny. Co istotne, podstawowa wersja programu jest dostępna dla rolników całkowicie bezpłatnie!

Między innymi właśnie funkcjonalności wchodzące w skład darmowej wersji platformy 365FarmNet oraz jej wkład w usprawnienie prac w gospodarstwie sprawiły, że firma została zgłoszona do plebiscytu „Izydory 2019”. Konkurs ten powstał z myślą o uhonorowaniu przedsiębiorstw, dla których rolnik jest najważniejszy.

Aktualnie rolnicy muszą być wyjątkowo przedsiębiorczy. Rynek wymaga od nich dużego poświęcenia: zarówno czasu, jak i nakładów finansowych, ale też ogromnej wiedzy, doświadczenia oraz intuicji. Muszą oni mądrze inwestować, ale też cały czas wprowadzać innowacyjne rozwiązania w swoich gospodarstwach. Bez tego, ich praca będzie coraz mniej wydajna i opłacalna.  Dlatego też nasza firma pomaga im wprowadzić wiele usprawnień – w programie 365FarmNet mogą nie tylko szybko i bez zbędnego wysiłku dokumentować prace, ale też zarządzać stadem bydła, czy prowadzić rejestr stosowanych środków ochrony roślin. A wszystko to w podstawowej, bezpłatnej wersji programu – podkreśla Jerzy Koronczok z Agrocom Polska, koordynator ds. rozwoju w firmie 365FarmNet w Polsce.

Docenieni – nieocenieni

To dla nas zaszczyt, że rolnicy – nasi użytkownicy uważają 365FarmNet za firmę, która jest im wyjątkowo przyjazna. Ich opinia jest dla nas szczególnie ważna. Cały czas rozwijamy naszą platformę, aby w pełni sprostać oczekiwaniom rolników. Okazuje się więc, że chyba robimy to skutecznie – śmieje się Monika Cieniawska z 365FarmNet.

To jednak jeszcze nie koniec – głosowanie trwa i firma 365FarmNet wciąż walczy o miano tej najbardziej przyjaznej rolnikom. Można na nią oddać głos na stronie www.izydory.com do 15. maja br. Warto tu podkreślić, że biorąc udział w głosowaniu, można wygrać cenne nagrody!

250 nagród do zgarnięcia!

W tym roku, w plebiscycie do wygrania jest aż 250 nagród! Wśród nich są 3 smartfony Samsung Galaxy S3, prenumeraty czasopism rolniczych oraz praktyczne upominki. Aby mieć szansę na ich wygranie, wystarczy wypełnić formularz, w którym krótko uzasadnisz, dlaczego właśnie ta firma jest, Twoim zdaniem, najbardziej przyjazna rolnikowi. Te najbardziej kreatywne zostaną nagrodzone.

Do 15. maja trwa pierwszy etap konkursu i do tego czasu można oddawać swoje głosy, a 3. czerwca zostaną ogłoszone firmy, które przejdą do drugiego etapu plebiscytu.

Renata Struzik, fot. Kamila Szałaj

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

five + eight =

Advertisement
11,159FaniLubię
4,567ObserwującyObserwuj
4,161ObserwującyObserwuj
6,120SubskrybującySubskrybuj

Firma Bayer zaprezentowała w polu swoje innowacyjne technologie

Firma Bayer zaprezentowała innowacje produktowe rozwijane w ofercie dla rolnictwa w sezonie 2020-2021. Spotkanie w formule polowej odbyło się w Centrum Doradztwa Technicznego Bayer...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE