Zapraszamy na Narodowy Kongres Biometanu

Zainteresowanie biometanem jest coraz większe. To sektor niezwykle rozwojowy, a szczególnie w ostatnim czasie także w naszym kraju dostrzega się jego wielki potencjał. V Narodowy Kongres Biometanu organizowany przez wydawcę Magazynu Biomasa będzie okazją do przyjrzenia się sektorowi biometanowemu i próbą odpowiedzi na pytanie czy rok 2022 będzie można nazwać przełomowym dla biometanu w Polsce. Konferencja odbędzie się 30 i 31 maja 2022 w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Narodowy Kongres Biometanu
Narodowy Kongres Biometanu

V Narodowy Kongres Biometanu – sprawdź program

V Narodowy Kongres Biometanu jest platformą wymiany doświadczeń oraz wypracowania optymalnego dla Polski modelu biznesowegow sektorze biometanu. Tegoroczny program wydarzenia będzie dotyczył m.in. perspektyw produkcji biometanu w Polsce, technicznych aspektów zatłaczania biometanu do sieci gazowej, wsparcia dla biometanu, a także potencjału „zielonego” wodoru produkowanego m.in. z biometanu.

Zarejestruj się na V Narodowy Kongres Biometanu

Do udziału w Kongresie zapraszamy inwestorów planujących budowę biogazowni, właścicieli działających instalacji biogazowych, technologów i zarządców biogazowni odpadowych i oczyszczalnianych, właścicieli dużych gospodarstw rolnych, przetwórców rolno-spożywczych, kierowników ubojni i ferm drobiu, dostawców technologii i urządzeń, doradców finansowych i ubezpieczeniowych, polskich i europejskich stowarzyszeń, przedstawicieli administracji rządowej i samorządów.

KONTAKT W SPRAWIE KONGRESU:
Jolanta Kamińska
jolanta.kaminska@magazynbiomasa.pl ; tel:+48 790 439 216

 

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

0FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
3,943ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Rolnicy będą zadowoleni. Do poniedziałku pogodę będą kształtowały niże

Do poniedziałku pogodę będą kształtowały niże, z północnego zachodu napłynie chłodne powietrze polarne morskie z domieszką powietrza pochodzenia arktycznego. Od wtorku lekkie ocieplenie i nadal deszczowo. W piątek zachmurzenie...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE