Zapraszamy na pierwsze w Polsce Mistrzostwa Rolników w biegu na 10km!

Stowarzyszenie Atelier Sportu razem z Urzędem Gminy Mokrsko serdecznie zaprasza do udziału oraz partycypacji w wydarzeniu pn. „Bieg Rolnika”, które odbędzie się 5 czerwca 2022 roku w Mokrsku w województwie łódzkim. Wychodząc naprzeciw biegającym rolnikom pragniemy zorganizować pierwsze w Polsce Mistrzostwa Rolników w biegu na 10km!

Zapraszamy na pierwsze w Polsce Mistrzostwa Rolników w biegu na 10km!
Zapraszamy na pierwsze w Polsce Mistrzostwa Rolników w biegu na 10km!

Ze swych źródeł i doświadczenia wiemy, że w Polsce jest kilkanaście tysięcy osób związanych ze sportem i rolnictwem. Gmina Mokrsko jest gminą typowo rolniczą, na której dominują rodzinne gospodarstwa rolne. Trasa biegu w całości wiedzie przez pola, a czerwcowy termin biegu z pewnością będzie sprzyjał dużemu zainteresowaniu i frekwencji biegu.

Bieg Rolnika to niezaprzeczalnie wydarzenie o wyjątkowym charakterze oraz atmosferze!

Scalając środowisko biegaczy oraz firm z rolniczego świata-z jednej strony tworzymy ciekawą inicjatywę promocji zdrowia i propagowania aktywności fizycznej, promocji regionu oraz działalności rolników. Z drugiej zaś pragniemy wspomóc działania promocyjne firm oraz szerzyć idee działalności naszych Partnerów.

Imprezie sportowej poza biegiem głównym będą towarzyszyły biegi dla dzieci, bieg z taczką na dystansie 1km, dodatkowe atrakcje dla dzieci oraz tzw. strefa EXPO naszych Partnerów!

Serdecznie zapraszamy do udziału w biegu- zapisy poprzez stronę dostartu.pl:
https://dostartu.pl/bieg-rolnika-v6921

Szczegółowych informacji dotyczących wydarzenia udziela p.Anna Pöpke (tel.: 501 065 235, e-mail: ateliersportu@gmail.com).

AM/Redakcja AgroNews

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,941ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Polsce nie grozi deficyt zbóż, ale trzeba liczyć z wysokimi cenami

Napaść Rosji na Ukrainę i blokada czarnomorskich portów spowodowała ogromne ograniczenie możliwości eksportu zbóż tego wielkiego producenta m.in. pszenicy do innych krajów. Problemem jest także...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE