Zareklamuj się na internetowym rynku rolnym

Karteczka przyklejona taśmą klejącą na tablicy z dykty przy sklepie albo wykupiony anons na stronie z ogłoszeniami w lokalnej gazecie. Dziś takie formy reklamy własnej działalności odchodzą do lamusa, bo branża rolna promuje się „w sieci”. A spory „boom” na handel płodami rolnymi w wersji online można zaobserwować przed żniwami. Wtedy to rolnicy, szukając kontrahentów zainteresowanych skupem swoich produktów, zamieszczają chętnie swoje ogłoszenia w Internecie. 

Zareklamuj się na internetowym rynku rolnym

– Mimo iż platform ogłoszeniowych jest wiele, warto celować w rozwiązania nowoczesne, ale przy tym sprawdzone – przekonuje Przemysław Tronina, audytor i trener w branży żywnościowej i paszowej, a zarazem inicjator platformy Agralan.pl. – Inaczej nasza oferta może „utonąć” w gąszczu innych, nieaktualnych ogłoszeń, których wertowanie bywa kłopotliwe dla skupów szukających atrakcyjnych ofert – dodaje współtwórca platformy.

Rolniku, pozwól się znaleźć

Audytor zachęca rolników, by rozważyli możliwość zaistnienia na internetowym rynku rolnym Agralan poprzez publikację ogłoszeń sprzedaży. Taka forma reklamy jest całkowicie bezpłatna. Oszczędzamy w ten sposób czas poświęcany na szukanie potencjalnych kontrahentów, pozwalając, by to oni znaleźli nas i sami zainicjowali transakcję. Zwłaszcza, że na platformę zagląda dziennie ok. 1 500 użytkowników.

Dodane na Agralanie ogłoszenia trafiają na tablicę z podziałem na te dotyczące sprzedaży i zakupu produktów rolnych. Ogłoszenia można wygodnie filtrować, ze względu np. na konkretny produkt, lokalizację, status czy możliwość transportu. Można też od razu skontaktować się z ogłoszeniodawcą przy pomocy wygodnego Komunikatora. Z takich opcji chętnie korzystają przedstawiciele skupów, którzy poza publikowaniem własnych ogłoszeń zakupu przeglądają też dostępne na tablicy ogłoszenia rolników. Rolnicy natomiast, mając możliwość wglądu w ogłoszenia skupujących, mogą tym samym porównać sobie ceny obowiązujące w różnych magazynach. Mogą też łatwo zlokalizować magazyny w interesującej dla nich lokalizacji na wygodnej w obsłudze Mapie Skupów.

Łatwo, szybko, o dowolnej porze…

– Poruszanie się po naszej platformie jest bardzo intuicyjne, a sama czynność publikacji ogłoszenia to jedynie kilka kliknięć – zachwala Jarosław Jaszczuk, Menedżer Rynku Agralan – Aby pozwolić naszym użytkownikom na jeszcze większą oszczędność czasu wprowadziliśmy ostatnio nowy, uproszczony formularz, pozwalający na szybką publikację ogłoszenia sprzedaży – dodaje menedżer.

Twórcy platformy dopowiadają, że korzystanie z jej funkcjonalności jest możliwe właściwie z każdego miejsca i o każdej porze, bo swoje konto na Agralanie można obsługiwać również z poziomu smartfona. Wystarczy tylko dostęp do Internetu, a interfejs jest przystosowany do obsługi na urządzeniach mobilnych.

Źródło: Insert

 

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Kopnął kota. Trafił do aresztu i czeka go sąd

Sprawne policyjne działania w połączeniu z dużym odzewem społeczeństwa i dobrą współpracą z Prokuraturą Rejonową w Ostrołęce pozwoliły na zatrzymanie mężczyzny, który kopnął siedzącego...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
3,939ObserwującyObserwuj
4,180SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE