82-latek na podwórku przejechał ciągnikiem żonę

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w jednym z gospodarstw na lubelszczyźnie. 82-latek cofając ciągnikiem rolniczym najechał na żonę. Kobieta na skutek poniesionych obrażeń zmarła na miejscu.

82-latek na podwórku przejechał ciągnikiem żonę
82-latek na podwórku przejechał ciągnikiem żonę

Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj przed godziną 16:00 w gminie Tyszowce. Z ustaleń policjantów wynika, że 82-letni mieszkaniec Tyszowiec, na swojej posesji wykonywał manewr cofania ciągnikiem rolniczym. Podczas tego manewru, nie zauważył znajdującej się za pojazdem 72-letniej żony, w wyniku czego najechał na nią. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji, życia kobiety nie udało się uratować. Na skutek poniesionych obrażeń, 72-latka poniosła śmierć na miejscu” – relacjonuje sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska.

Ciągnikiem wjechał w dom

Policja alarmuje, że przy cofaniu należy ustąpić pierwszeństwa innemu pojazdowi lub uczestnikowi ruchu, a w szczególności upewnić się, czy za pojazdem nie znajduje się przeszkoda. W razie trudności w osobistym upewnieniu się kierujący jest obowiązany zapewnić sobie pomoc innej osoby.

Źródło: Policja Lubelska

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Dopłaty do kukurydzy: Ile wniosków złożono? ARiMR wydłuża godziny pracy

Dokumenty od producentów kukurydzy poszkodowanych w wyniku trudnej sytuacji w związku z ograniczeniami na rynku rolnym spowodowanymi agresją Federacji Rosyjskiej wobec Ukrainy biura powiatowe...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics