AGROTECH 2013: sprzęt rolniczy, pożyczka i dotacje UE w jednym miejscu

Już po raz dziewiętnasty w Kielcach, podczas Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, w dniach 8-10 marca, najnowsze maszyny i produkty rolnicze zaprezentuje kilkuset wystawców z kraju i zagranicy. Do udziału w spotkaniu zaprasza BZ WBK Leasing, spółka, która od lat należy do ścisłej czołówki firm oferujących pożyczkę i leasing dla branży rolniczej. Na swoim stoisku, przedstawiciele BZ WBK Leasing przybliżą rolnikom korzyści, jakie mogą odnieść wybierając zewnętrzne finansowanie sprzętu rolniczego.

 

\"AGROTECH

 

W rolnictwie od kilku lat mamy do czynienia z lawinowym wzrostem inwestycji. W 2012 r. w tym sektorze firmy leasingowe sfinansowały najwięcej maszyn (ponad jedną czwartą wszystkich MiU)  i osiągnęły aż 45% wzrost rok do roku. Zdaniem Szymona Stryjskiego z BZ WBK Leasing na bardzo dobry wynik w tym segmencie miały wpływ dotacje unijne, w wykorzystaniu których polscy rolnicy są obecnie liderami w całej Unii Europejskiej. Gros pozyskiwanych funduszy rolnicy przeznaczają na inwestycje finansowane przy pomocy pożyczek i leasingu, a ich oferta jest z roku na rok coraz bardziej atrakcyjna i łatwiej dostępna.

Na targach AGROTECH 2013 nie może zabraknąć stoiska jednej z czołowych firm finansujących branże rolniczą. BZ WBK Leasing przedstawi osobom zainteresowanym zakupem sprzętu rolniczego najnowszą propozycję pożyczki rolniczej. Naszą ofertę wyróżnia między innymi długi okres finansowania wynoszący nawet 120 miesięcy, brak wkładu własnego oraz atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy obejmujący ubezpieczenie maszyn rolniczych, pomoc medyczną oraz ubezpieczenie dające gwarancję spłaty rat w sytuacji niezdolności do pracy.

Dodatkową korzyścią oferty, którą zaprezentujemy w czasie targów AGROTECH 2013, będą bardzo korzystne warunki finansowe – zapowiada Szymon Stryjski. Warto podkreślić, że pożyczka została tak skonstruowana, aby maksymalnie ułatwić uzyskanie środków na zakup maszyn z funduszy dostępnych w ramach programów unijnych PROW 2007-2013 lub RPO.

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach to jedna z największych  i najważniejszych imprez rolniczych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W ubiegłym roku stoiska ponad 600 wystawców odwiedziło ponad 55 tysięcy osób. Honorowy patronat wydarzenia objął  Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

XIX edycja AGROTECH odbędzie się w dniach 8-10 marca br. w Kielcach. Stanowisko BZ WBK Leasing, nr M38 znajdować się będzie w hali M. Uczestnictwo w wystawie jest bezpłatne.

Źródło: BZ WBK Leasing

Redakcja AgroNews, fot. sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here