AGROunia zdobywa partnera strategicznego. To kancelaria restrukturyzacyjna KPR!

Od listopada AGROunia nawiązała współpracę z kancelarią restrukturyzacyjną KPR. Eksperci i prawnicy w tej kancelarii specjalizują się w oddłużaniu gospodarstw rolnych.

Niestety, do AGROunii często spływały pytania o to, co robić, do kogo się zgłosić, gdy pojawiają się problemy finansowe. Choć chcielibyśmy pomóc wszystkim- to nie damy rady. Sprawy zadłużonych gospodarstw są skomplikowane i wymagają analiz wielu dokumentów, stąd nowa współpraca. Co dla nas ważne – współpraca z firmą, sprawdzoną i wiarygodną.

Świadomość wśród rolników rośnie

Konsultacja i pierwsza rozmowa z ekspertami jest darmowa i nie powoduje żadnych zobowiązań – https://kpr-restrukturyzacja.pl/

„Widzimy, że świadomość wśród rolników rośnie. Zaczęli działać jak przedsiębiorcy. Są świadomi, kosztów, dochodów i wiedzą, że trzeba poprosić o pomoc. Nie ma sytuacji beznadziejnych. My możemy uporządkować sytuację. Pierwszy krok- to telefon do nas.” – mówi Adam Kaczor, doradca restrukturyzacyjny z kancelarii KPR.

„Postępowanie restrukturyzacyjne polega na stworzeniu planu spłaty naszych zobowiązań, uwzględnia częściowe umorzenia odsetek, kar, kosztów komorniczych.” – mówi Konrad Radwan, prawnik kancelarii KPR.

Niestabilna sytuacja w rolnictwie

Jak nikt AGROunia wie, że sytuacja w rolnictwie jest bardzo niestabilna. Łatwo popaść w tarapaty finansowe, gdy ceny płodów rolnych są jak sinusoida, rozprzestrzenia się ASF, ptasia grypa, a klęska żywiołowa może zmieść z powierzchni ziemi majątek życia.

„Codziennie odbieram telefony o tragediach całych rodzin, które popadają w tarapaty. Nie ma sytuacji bez wyjścia. Każdy zasługuje na drugą szansę.” – mówi Michał Kołodziejczak, lider AGROunii

Źródło: AGROunia

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

0FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
3,942ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Stracił panowanie nad kierownicą i przewrócił traktor!

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło w okolicach Rymanowa Zdroju. 64-latek został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. W wyniku odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł. 27...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE