Arysta liderem biostymulatorów!

Arysta LifeScience Polska dynamicznie rozpoczęła rok 2014, zatrudniając siedmiu nowych przedstawicieli regionalnych – w tym aż sześciu zajmujących się biostymulatorami. Tym samym zespół firmy liczy już 33 pracowników, a jej sieć dystrybucyjna obejmuje cały kraj.

Firma podczas konferencji prasowej zoraganizowanej 27. marca 2014  przedstawiła swoje dotychczasowe osiągnięcia oraz zaprezentowała globalne cele na przyszłość.

W konferencji uczestniczyli: 
Wayne Hewett, President & Chief Executive Officer of Arysta LifeScience Corporation
dr Jerzy Pątek
– Prezes Zarządu Arysta LifeScience Polska
Hisaya Kobayashi –
Business Unit Head of Japan & Central/Eastern Europe for Arysta LifeScience Corporation
Jean-Pierre Princen –
Goëmar Chief Executive Officer
Paula Pinto, Global Marketing Head Arysta LifeScience Corporation
dr inż. Adam Słowiński –
Dyrektor Marketingu i Rozwoju Arysta LifeScience Polska

 

\"\"

 


Z początkiem roku do zespołu firmy Arysta LifeScience dołączyło siedmiu przedstawicieli regionalnych. Aż sześciu z nich odpowiada za biostymulatory, które są istotne zarówno z punktu widzenia firmy, jak i z perspektywy rolników, sadowników czy szkółkarzy – ze względu na obowiązujące od tego roku przepisy o zintegrowanej ochronie roślin.

Nowi przedstawiciele do spraw biostymulatorów to: Wojciech Binek (specjalizacja: szkółkarstwo), Janusz Góra (warzywa), Dominik Karaś (kukurydza), Marcin Króliczak (rzepak), Bartłomiej Sobaszek (sady i krzewy owocowe), Michał Kłymiuk (zboża). Zajmują się oni profesjonalnym doradztwem i sprzedażą biostymulatorów. Natomiast Grzegorz Pawlak zasilił obszar południowo-zachodni jako przedstawiciel regionalny.

Podczas konferencji poinforowano, iż Arysta LifeScience Limited przejęła grupę Goëmar group z BeCapital oraz Pachel Industries. Goëmar i Arysta od lat ściśle współpracują na rynku, oferując biorozwiązania w Europie oraz działając wspólnie na rynkach szybko rosnących gospodarek, takich jak Indie oraz Meksyk.

Goëmar wnosi do firmy Arysta LifeScience ponad 40 lat doświadczeń oraz rozwiązań technicznych z zakresu biokontroli, z dużym portfolio mocno zróżnicowanych produktów, innowacji oraz wiodącej w branży komercjalnej organizacji z uzupełniającymi się kompetencjami i szerokim zasięgiem geograficznym.

“Celem firmy Arysta LifeScience jest umocnienie jej wiodącej roli w dziedzinie biorozwiazań, przy maksymalizacji ich synergistycznego współdziałania z konwencjonalnymi rozwiązaniami dotyczącymi ochrony roślin.” – powiedział Wayne Hewett, pełniący obowiązki CEO w firmie Arysta LifeScience. "Przejęcie firmy Goëmar to krok milowy dla kontynuacji rozwoju Arysta LifeScience w szybko rozwijającej się sferze biorozwiązań, z zaangażowaną wizją i pasją ukierunkowaną na ten rynek.”

Arysta jest liderem na rynku biostymulatorów. W 2001 r. firma Arysta LifeScience wprowadziła na rynek pierwszy biostymulator – Asahi SL. To jedyny produkt tego typu zarejestrowany jako środek ochrony roślin. Firma jest również członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Biostymulatorów (EBIC) i promuje ten typ preparatów, a także wiedzę o korzyściach wynikających z ich stosowania, wspierając działania na rzecz zrównoważonego rolnictwa.

Naszym celem jest nie tylko utrzymanie pozycji lidera w tym segmencie rynku mówi dr Jerzy Pątek, Prezes Zarządu Arysta LifeScience Polska – ale także stworzenie doskonale rozwiniętej sieci dystrybucyjnej w terenie. Jednym z jej filarów są przedstawiciele regionalni – w tym specjaliści do spraw biostymulatorów. Będziemy też umacniać relacje z rolnikami poprzez wsparcie marketingowe i programy lojalnościowe. Chcemy, aby Arysta była postrzegana jako firma innowacyjna, która szybko reaguje na potrzeby klientów.

Obecnie Arysta oferuje swoje produkty w 125 krajach za kwotę 1,6 mld $ na wszystkich kontynentach i zatrudnia ponad 3 tysiące osób. W Europie znajduje się 9 oddziałów firmy oraz fabryka środków ochrony roślin.

Źródło i fot. Arysta LifeScience
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here