Atak z zemsty na rolniku w gminie Kolno! Pokrzywdzony liczy straty

Kolneńscy policjanci zatrzymali 45-latka podejrzanego o uszkodzenie opony w maszynie rolniczej. Sprawca dzień wcześniej pokłócił się z pokrzywdzonym. W akcie ,,zemsty” przebił oponę w jego ciągniku rolniczym i groził mu pozbawieniem życia. Mieszkaniec powiatu kolneńskiego usłyszał już zarzuty zniszczenia mienia i gróźb karalnych. Za te przestępstwa grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Atak zemsty na rolniku w gminie Kolno! Pokrzywdzony liczy straty

Zaatakował rolnika i groził śmiercią

Kolneńscy policjanci zostali poinformowani o uszkodzeniu opony w ciągniku rolniczym w gminie Kolno. Mundurowi ustalili, że gdy zgłaszający wracał do domu po wykonaniu prac rolniczych na polu, zza drzew wybiegł znany mu mężczyzna i przebił nożem oponę w jego ciągniku. Był też pod wyraźnym wpływem alkoholu i groził zgłaszającemu pozbawieniem życia.

Groził, że spali gospodarstwo i tak zrobił! Straty na ponad 250 tys. złotych

Atak zemsty na rolniku

Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że mógł być to akt „zemsty” ponieważ dzień wcześniej doszło pomiędzy nimi do kłótni. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 5 tysięcy złotych. 45-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia mieszkaniec powiatu kolneńskiego usłyszał zarzuty zniszczenia mienia i gróźb karalnych. Za te przestępstwa grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło i fot.: KPP Kolno

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics