BZ WBK Finanse & Leasing: Więcej udogodnień dla rolników

10 proc. premii inwestycyjnej i atrakcyjne warunki pożyczki otrzymają rolnicy, którzy w BZ WBK Finanse & Leasing zdecydują się sfinansować ciągnik. To z pewnością ciekawa alternatywa dla rolniczych kredytów preferencyjnych oraz osób, które skorzystały już z programu PROW.

Jak potwierdza Szymon Stryjski, odpowiedzialny w BZ WBK Finanse & Leasing za segment usług dla rolnictwa, program finansowania maszyn i urządzeń energooszczędnych PolSEFF cieszy się wśród rolników dużą popularnością.

– To właśnie rolnicy w naszym przypadku stanowią największą grupę klientów korzystających z oferty PolSEFF. Dzieje się tak m.in. za sprawą naszego dużego doświadczenia w finansowaniu branży rolniczej, rozwiniętej sieci sprzedaży oraz dobrych relacji z  rolnikami oraz dostawcami maszyn i urządzeń rolniczych
– mówi Szymon Stryjski. 

Główną korzyścią oferty BZ WBK Finanse & Leasing jest możliwość uzyskania dofinansowania w wysokości do 10 proc. wartości ciągnika rolniczego. Dodatkowym udogodnieniem, jakie zostało ostatnio wprowadzone, jest wpisanie ciągników na tzw. listę LEME, czyli listę urządzeń o potwierdzonej energooszczędności. Dzięki temu rolnik ma gwarancję, że finansując ciągnik pożyczką w BZ WBK Finanse & Leasing otrzyma premię inwestycyjną, a uproszczona procedura do minimum ogranicza wymagane formalności.

Popyt na technologie przyczyniające się do redukcji zużycia energii w branży rolniczej jest coraz większej. Nowoczesne ciągniki rolnicze z mocnymi i ekonomicznymi silnikami oznaczają szybszą i bardziej wydajną pracę w polu. Często są to jednak bardzo duże inwestycje, stąd ważny jest doceniany przez wielu klientów, wynoszący aż 10 lat okres finansowania, który wprowadziliśmy w zeszłym roku – dodaje Szymon Stryjski.

Spółki Leasingowe BZ WBK (BZ WBK Leasing oraz BZ WBK Finanse & Leasing) są częścią grupy kapitałowej
BZ WBK. Jako uniwersalny leasingodawca Spółki oferują finansowanie szerokiej gamy środków trwałych klientom z sektora MŚP oraz dużym firmom i klientom korporacyjnym.  

Firma specjalizuje się w finansowaniu maszyn i urządzeń, nieruchomości oraz środków transportu. Uzupełnienie oferty stanowią atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe oraz karty paliwowe.

Spółki Leasingowe BZ WBK kładą duży nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz na rzetelność i transparentność we współpracy ze swoimi kontrahentami. Wysoką jakość obsługi potwierdzają wyniki realizowanych systematycznie przez firmę badań satysfakcji klienta.

Redakcja AgroNews, fot. sxc.hu

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zwyrodnialec strzelał z wiatrówki do kotów! Grozi mu więzienie

Wschowscy kryminalni zatrzymali 72-latka, który w jednej z miejscowości w powiecie wschowskim strzelał do kotów. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty z ustawy o ochronie zwierząt....
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics