Ciągnik w rowie. Dwie osoby poszkodowane

21 maja 2022r. tuż po godzinie 18:00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Ostrowcu Św. wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem ciągnika rolniczego w miejscowości Gromadzice gmina Bodzechów. 

Ciągnik w rowie. Dwie osoby poszkodowane
Ciągnik w rowie. Dwie osoby poszkodowane

Do zdarzenia natychmiast zadysponowano 4 samochody ratowniczo-gaśnicze – 17 strażaków. „Po przybyciu ratowników na miejsca akcji stwierdzono, że traktor rolniczy ciągnący wóz z drzewem wywrócony leży w przydrożnym rowie. Dwie osoby, które podróżowały pojazdem zostały przed przybyciem służb wydobyte z ciągnika przez świadków zdarzenia. Poszkodowani mężczyźni byli przytomni, a pomocy medycznej udzielali im przybyli na miejsce ratownicy medyczni. Na teren działań zadysponowano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Działania strażaków w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia a następnie, udzieleniu wsparcia psychicznego jednemu z poszkodowanych do momentu przybycia LPR. Akcja trwała prawie godzinę” – relacjonuje mł. bryg. Barbara Majdak.

Zdjęcia: mł. bryg. Artur Rybak
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim

 

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wsparcie dla producentów świń – złożono 228 wniosków

Od 2 do 15 lipca 2022 r. można się ubiegać w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o dofinansowanie w ramach „Nadzwyczajnej pomocy dostosowawczej dla...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
3,940ObserwującyObserwuj
4,180SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE