Copa i Cogeca organizują konkurs!

Copa i Cogeca oraz redakcja AgroNews serdecznie zapraszają na konkurs!
Chcesz wygrać weekend na Madrid? Weź udział w konkursie fotograficznym Copa i Cogeca promującym branżę hodowlaną #livestockcounts.

 

\"rolnictwo,

 

Copa i Cogeca zainaugurowały dzisiaj otwarty dla wszystkich konkurs fotograficzny, którego uczestnicy nadsyłają zdjęcia ukazujące dobre praktyki hodowlane stosowane przez unijnych rolników i ich spółdzielnie. 

Konkurs ten wpisuje się w naszą kampanię na rzecz branży hodowlanej #livestockcounts, która ma promować liczne korzyści wynikające z istnienia branży hodowlanej i mięsa dla rozwoju, zatrudnienia, dynamicznych obszarów wiejskich i  zrównoważonej diety; oraz pokazać, jak wysokie standardy muszą spełnić rolnicy.

Jesteśmy przekonani, że mięso stanowi doskonałe źródło białka.  Witamina B12 jest szczególnie ważna, a produkty pochodzenia zwierzęcego, takie jak mięso, nabiał i jaja to jej główne naturalne źródła, co ma szczególne znaczenie w przypadku dzieci. Nabiał zawiera wiele ważnego dla mocnych kości wapnia. Przemysł hodowlany ma duże znaczenie z punktu widzenia rozwoju gospodarczego obszarów wiejskich, gdzie często brakuje alternatywnych źródeł zatrudnienia. Co więcej, w UE rolnicy przestrzegają najwyższych norm produkcji na świecie. Konsumenci jednak często nie zdają sobie sprawy z tych wszystkich korzyści. Celem naszego konkursu fotograficznego jest zwiększenie widoczności i ukazanie opinii publicznej wysokich norm hodowli obowiązujących w UE, a także doskonałych warunków, w jakich żyją zwierzęta.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) udziałem w konkursie, wyślij zdjęcie wraz z danymi kontaktowymi na adres Amanda.cheesley@copa-cogeca.eu do 30.05.2017 r. Zdjęcie musi być oryginałem, zrobionym w Unii Europejskiej przez uczestnika konkursu. Biorąc udział w konkursie dajesz Copa i Cogeca prawo do darmowego wykorzystania nadesłanych zdjęć do własnych celów. Nagrodą dla zwycięzcy jest wycieczka dla dwóch osób na weekend na Madrid, a dla zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca – kosz pełen produktów rolniczych wysokiej jakości #enjoyagrifood. Nagroda zostanie wręczona podczas wysokiego szczebla wydarzenia, które odbędzie się w czerwcu. Najlepsze zdjęcie zostanie umieszczone na okładce naszego czasopisma wraz z nazwiskiem autora. Liczymy na Twój udział w tym ekscytującym konkursie i jego nagłośnienie w gazetach, czasopismach, na blogach, Instagramie czy Twitterze lub po prostu pocztą pantoflową. #LivestockCounts! Dodatkowe informacje można znaleźć tutaj: http://www.copa-cogeca.eu/campaign202016_17.aspx
 

 

Redakcja AgroNews, fot.:pixabay.com,
Źródło: Copa Cogeca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here