Czołowe zderzenie ciągnika rolniczego z Volkswagenem. Straty ogromne!

W Świerszczowie koło Hrubieszowa doszło do poważnej kolizji ciągnika rolniczego marki New Holland z Volkswagenem. Straty oszacowano na blisko 47 tyś zł.

Do zdarzenia doszło 10.12.2020 roku w Świerszczowie koło Hrubieszowa w województwie lubelskim. Ciągnik rolniczy New Holland z przyczepą zderzył się czołowo z autem osobowym marki Volkswagen.Uderzenie było na tyle silne, że w ciągniku zostało uszkodzone przednie koło, a przyczepa znalazła się rowie. Auto osobowe nie wyglądało lepiej – uszkodzony został cały przód.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano 4 zastępy Straży Pożarnej, trzy zastępy z JRG Hrubieszów i jeden z OSP KSRG Dziekanów.

Kierujący samodzielnie opuścili pojazdy

W chwili przyjazdu jednostek straży pożarnej na miejsce zdarzenia zastano ciągnik rolniczy z przyczepą znajdująca się w rowie oraz samochód osobowy z rozbitym przodem pojazdu. Kierujący samodzielnie opuścili pojazdy. Ruch w obu kierunkach przez chwile był wstrzymany. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu napięcia w ciągniku rolniczym i samochodzie osobowym.

W zdarzeniu dział brały cztery zastępy Straży Pożarnej w tym 13 strażaków.

Oprac. na podst. KPPSP Hrubieszów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here