Denazyfikacja i demilitaryzacja gospodarstwa rolnego koło Charkowa – wstrząsające nagranie

W internecie ciągle pojawiają się nowe zdjęcia oraz nagrania pokazujące skalę zniszczeń w Ukrainie. Na jednym z filmów widać całkowicie zniszczone gospodarstwo rolne  oraz pozostawione tam bydło, które ocalało.

Denazyfikacja i demilitaryzacja" gospodarstwa rolnego koło Charkowa
Denazyfikacja i demilitaryzacja” gospodarstwa rolnego koło Charkowa Foto: Twitter

Rosjanie ostrzelali gospodarstwa rolników z okolic Charkowa. Nagranie pokazuje zniszczenia po ataku. Dookoła chodzą krowy, które wydostały się ze zbombardowanych budynków gospodarczych.

Obwód charkowski to jeden z rejonów, w którym od początku ataku Rosji na Ukrainę toczą się najcięższe walki. W wyniku ostrzałów armii Putina niszczone są nie tylko miasta, ale również wsie.

Właśnie skutki ataku na wieś pod Charkowem pokazuje nowe nagranie. Widać na nim zniszczone zabudowania i błąkające się po polu bydło.

Nagranie zamieściła na Twitterze agencja NEXTA, pytając, czy rosyjska armia naprawdę sądziła, że w oborze czy stodole może znajdować się skład amunicji.

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,941ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Polsce nie grozi deficyt zbóż, ale trzeba liczyć się z wysokimi cenami

Napaść Rosji na Ukrainę i blokada czarnomorskich portów spowodowała ogromne ograniczenie możliwości eksportu zbóż tego wielkiego producenta m.in. pszenicy do innych krajów. Problemem jest także...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE