Dni Otwarte New Holland

Dni otwarte w fabryce New Holland w Płocku to już tradycja. Co roku odwiedzają ją liczni fani maszyn z logo niebieskiego liścia. Spotkanie dla dziennikarzy branżowych odbyło się 16 lutego.  W tym roku wyjątkowości wydarzeniu dodało wyprodukowanie  20 000 egzemplarza prasy zbierającej, którą zakupił obecny na spotkaniu Włodzimierz Podleśny.

\"\"


„W ciągu trzech tygodni odwiedziło fabrykę wspólnie z naszymi dealerami, partnerami handlowymi ponad 500 klientów. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć naszą linię produkcyjną, z tym jak fabryka działa, jakie są poszczególne sekcje w fabryce, jak wygląda montaż maszyn (kombajnów i pras)” – powiedział Adam Sulak, Business Director New Holland.

\"\"
Adam Sulak, Business Director New Holland


Fabryka w Płocku leży na powierzchni  42 h z czego 10 ha pod zadaszeniem,  i jest największym producentem kombajnów serii TC w Europie. Zwiedzający mogli zobaczyć  jak powstają kombajny, prasy czy hedery New Holland. Zobaczyli również jak rygorystycznym testom kontroli jakości poddawane są produkty marki New Holland zanim trafią do polskich i światowych gospodarstw.

\"\"


W tej edycji Dni Otwartych chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na linię montażu kombajnów. Chcę podkreślić, że New Holland, jako jedyna marka w branży posiada fabrykę kombajnów zlokalizowaną w Polsce – mówi Łukasz Chęciński, menedżer ds. marketingu marki New Holland.

\"\"
Łukasz Chęciński, menedżer ds. marketingu marki New Holland


– Klienci wysoko cenią nasze produkty i polegają na nich w pracy. To dla nas powód do wielkiej satysfakcji. Nie wszyscy jednak wiedzą, że maszyny, które wyjeżdżają z fabryki w Płocku, to sprzęt tworzony w Polsce przy wykorzystaniu myśli technicznej rodzimych specjalistów. Możemy być dumni z tego, że jest to sprzęt, który promuje i wspiera polską gospodarkę. Dzięki Dniom Otwartym możemy przybliżyć rolnikom tajemnice produkcji maszyn New Holland „od podszewki” i przekazać im ciekawostki związane z marką. Chcemy dać klientom możliwość prześledzenia całego procesu produkcji maszyn, od działu konstrukcyjnego, przez montaż, aż po szczegółową kontrolę jakości – dodaje.

\"\"


Dni otwarte było doskonałą okazją do  zaprezentowania globalnych rozwiązań CNH INDUSTRIAL, oraz przedstawienia planów produkcyjnych i rozwojowych firmy w Polsce.

\"\"

 

Pomimo niekorzystnej sytuacji na rynku maszynowym, przedstawicie firmy optymistycznie patrzą w przyszłość: „Jesteśmy liderem rynku maszyn. Mam nadzieję, że rok 2017 będzie należał również do nas” – podsumował Adam Sulak.

Tekst i fot.: MN

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here