Dobry start jesienią, pełne zwycięstwo latem

Szanowni Państwo,

Przed nami siewy zbóż. Wszystko zaczynamy od początku – z nowymi doświadczeniami i świadomością, co można zrobić jeszcze lepiej, aby zebrać wysokie plony. Zachęcamy, aby maksymalnie wykorzystać jesień na zapewnienie optymalnego rozwoju plantacji. Postawmy na maksymalizację potencjału zasianej i porządnie zaprawionej odmiany. Zróbmy razem pierwsze dwa kroki w kierunku sukcesu.

Wystartuj z zaprawą Kinto Duo – dobry początek to pewny sukces!

Dobra zaprawa
to pierwszy pewny i skuteczny krok w kierunku wysokich plonów. Kinto Duo to jedna skuteczna zaprawa do stosowania we wszystkich zbożach oraz proste stosowanie z elastyczną dawką w zależności od gatunku. Kinto Duo eliminuje już na początku przeszkody w prawidłowym wzroście i rozwoju oraz wzmacnia rośliny przed zimą.

Już jesienią zwalczaj chwasty długodystansowym herbicydem Maraton!

Drugi element technologii to jesienna ochrona herbicydowa. Nasza strategia to mocny zdecydowany zabieg jesienią ze zminimalizowanym ryzykiem niedrogiej poprawki wiosną. Tym samym chcemy zapewnić niezakłócony rozwój zbóż od samego siewu, wyeliminować konkurencję chwastów o wodę i światło. Pragniemy maksymalnie wykorzystać jesień na optymalny rozwój plantacji.

\"\"

Podwójny sukces na mecie latem 2012:
wysokie plony zbóż i udział w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie!

Dla tych z Państwa, którzy wybiorą Kinto Duo i Maraton, przygotowaliśmy niespodziankę. Kupując w sumie 5 l Kinto Duo oraz 50 l Maratonu w okresie od 1 sierpnia do 15 listopada 2011 r. możecie Państwo wziąć w udział w Promocji Olimpijskiej. Przesyłając do nas wypełniony kupon (do pobrania tutaj: http://www.agro.basf.pl/pl/deploy/media/pl/pdf_2011/kupon_konkursowy.pdf) wraz z kopiami dowodów zakupu, biorą Państwo udział w losowaniu 15 wyjazdów na Igrzyska Olimpijskie w Londynie w 2012 roku. Wszelkie informacje na temat promocji znajdziecie Państwo na naszej stronie www.agro.basf.pl, u naszych Przedstawicieli Handlowych lub pod numerem infolinii 22 570 9990.

Pozdrawiamy i życzymy wielu sukcesów – nie tylko w tej promocji!

Mariusz Michalski

Dział Crop Protection
BASF Polska Sp. z o.o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here