Dodatkowe limity środków na kredyty preferencyjne

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, poinformowała o możliwości ubiegania się o pomoc finansową w formie kredytów preferencyjnych.
Dodatkowe limity środków na kredyty preferencyjne

W dniu 6 lipca 2022 r. na internetowej platformie aplikacyjnej Agencja udostępni współpracującym bankom na 2022 r. dodatkowe limity akcji kredytowej oraz środki na dopłaty do oprocentowania kredytów na sfinansowanie części kosztów inwestycji (kredyty z linii PR, RR, Z).

Po zwiększeniu łączny limit akcji kredytowej na 2022r. wyniesie 500 mln zł, a środki na dopłaty do oprocentowania tych kredytów to 6 mln zł.

O kredyty rolnicy mogą ubiegać się w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. i SGB-Banku S.A., a także w zrzeszonych i współpracujących z nimi Bankach Spółdzielczych oraz w bankach: BNP Paribas Bank Polska S.A., Santander Bank Polska S.A., Krakowskim Banku Spółdzielczym, Banku Spółdzielczym
w Brodnicy.

Szczegółowe warunki i zasady udzielania kredytów są dostępne w zakładce „Pomoc krajowa”.

Źródło: ARiMR

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Farma Mleka wprowadzała konsumentów w błąd! UOKiK nałożył grzywnę

Nieprawdziwe informacje o skali działalności, nierealne plany na przyszłość – spółka Farma Mleka umyślnie wprowadzała konsumentów w błąd po to, aby zachęcić ich do...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
4,949ObserwującyObserwuj
4,190SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE