Finał VII Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

W najbliższy piątek poznamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Pracy w Rolnictwie.

 

\"rolnictwo,
Laureaci ubiegłorocznej edycji Konkursu, fot. SGGW

Już po raz siódmy uczniowie szkół ponadgimnazjalnych o profilu rolniczym i leśnym mieli szansę wykazać się wiedzą z zakresu zasad bezpieczeństwa pracy oraz dobrej praktyki rolniczej. Ci, którzy najlepiej rozwiązali testy w drugim etapie Konkursu, otrzymają nagrody i tytuł Laureata Konkursu.

Oficjalne uroczystości z udziałem władz uczelni, patronów, współorganizatorów i sponsorów, podczas których nastąpi ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i dyplomów uczestnictwa w Konkursie, zaplanowane są na 10 kwietnia na godz. 15.00 w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie.

Organizatorami VII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie są Wydział Inżynierii Produkcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, redakcja ogólnopolskiego miesięcznika AGROmechanika – Technika w gospodarstwie, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości i praktycznego zastosowania zasad dobrej praktyki rolniczej. Organizatorzy konkursu chcą również szerzyć ideę bezpiecznej pracy wśród przyszłych młodych rolników, a także promować szkoły podejmujące działania w zakresie propagowania wiedzy o dobrej praktyce rolniczej.

W Konkursie wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych o profilu rolniczym i leśnym z terenu całej Polski.

Sponsorem Konkursu jest firma Bayer CropScience.

Redakcja AgroNews, fot. SGGW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here