Finał VII Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

W najbliższy piątek poznamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Pracy w Rolnictwie.

 

\"rolnictwo,
Laureaci ubiegłorocznej edycji Konkursu, fot. SGGW

Już po raz siódmy uczniowie szkół ponadgimnazjalnych o profilu rolniczym i leśnym mieli szansę wykazać się wiedzą z zakresu zasad bezpieczeństwa pracy oraz dobrej praktyki rolniczej. Ci, którzy najlepiej rozwiązali testy w drugim etapie Konkursu, otrzymają nagrody i tytuł Laureata Konkursu.

Oficjalne uroczystości z udziałem władz uczelni, patronów, współorganizatorów i sponsorów, podczas których nastąpi ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i dyplomów uczestnictwa w Konkursie, zaplanowane są na 10 kwietnia na godz. 15.00 w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie.

Organizatorami VII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie są Wydział Inżynierii Produkcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, redakcja ogólnopolskiego miesięcznika AGROmechanika – Technika w gospodarstwie, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości i praktycznego zastosowania zasad dobrej praktyki rolniczej. Organizatorzy konkursu chcą również szerzyć ideę bezpiecznej pracy wśród przyszłych młodych rolników, a także promować szkoły podejmujące działania w zakresie propagowania wiedzy o dobrej praktyce rolniczej.

W Konkursie wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych o profilu rolniczym i leśnym z terenu całej Polski.

Sponsorem Konkursu jest firma Bayer CropScience.

Redakcja AgroNews, fot. SGGW

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Policjanci pomogli rannemu łabędziowi

Krótki pościg, schwytanie, udzielenie pomocy i opatrzenie rany, a następnie przewiezienie radiowozem do lecznicy – tak wyglądała nocna interwencja piaseckich policjantów, którzy pomogli rannemu...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics