Forum Spółdzielczości Mleczarskiej przełożone o rok

18 Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej zostało przełożone na 2021 rok. Winny koronawirus.

Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, mleko, koronawirus

Od 18 lat nieprzerwalnie organizowane jest Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, wyjątkowa konferencja, która co roku skupia grono przedstawicieli i ekspertów branży mleczarskiej.

Winny koronawirus

Tegoroczne edycja Forum miała odbyć się w dniach 16-18 września 2020 r., nie mniej jednak ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, która dotyka cały świat informujemy, iż termin 18 Forum został zmieniony na 08-10.09.2021 r.

„Wiem, że część osób od lat uczestniczy w Międzynarodowym Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które organizuję od 18 lat. Tegoroczne Forum zaplanowane na połowę września w Białymstoku nie odbędzie się. To dla mnie bardzo trudna i ciężka decyzja, bo prace są już poważnie zaawansowane, a koszty poniesione. Teraz cały swój czas muszę poświecić na pomoc Państwu i ratowaniu sektora mleczarskiego, bo czeka nas załamanie rynku. Od naszych postaw będzie zależało, czy i jak przetrwamy ten kryzys. Ja i pracownicy mojej firmy pracujemy teraz tylko na rzecz mleczarstwa i jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jestem przekonana, że zrozumiecie Państwo moją decyzję i w przyszłym roku spotkamy się na Forum, także w Białymstoku w Pałacu Branickich, silniejsi i spokojniejsi o przyszłość rynku mleka.” – mówi organizator Forum, Agnieszka Maliszewska.

Rok 2020 niewątpliwie będzie pełen nowych, niełatwych wyzwań. Nie mniej jednak organizatorzy informują, iż prace nad organizacją kolejnej edycji konferencji są kontynuowane.

Redakcja AgroNews, fot. FSM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here