Gama KSC-Phytactyl nagrodzona tytułem Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2017!

20 listopada br., podczas wieczornej gali w Hotelu Sheraton w Warszawie, będącej zwieńczeniem III edycji konferencji "Sady i Ogrody na Narodowym", redakcja serwisu www.sadyogrody.pl przyznała decyzją Jury konkursu "Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2017" wyróżnienie gamie nawozów KSC-Phytactyl do fertygacji firmy Timac Agro. Wyróżnienie odebrali Agata Stolarska, prezes zarządu Timac Agro Polska i Maciej Sroczyński, PR manager.

 

Wyboru nagrodzonych produktów dokonało grono uznanych ekspertów, naukowców, a także dziennikarzy zajmujących się tematyką ogrodniczą, w składzie:
•          dr Grzegorz Doruchowski, Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach
•          Grzegorz Gorzała, Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa
•          prof. Piotr Sobiczewski, Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach
•          prof. Dariusz Wrona, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
•          Krystyna Zagórska, dziennikarka portalu www.sadyogrody.pl
•          Michał Gwara, dziennikarz portalu www.sadyogrody.pl

Gama nawozów KSC składa się z 8 produktów przeznaczonych do fertygacji upraw sadowniczych i warzywniczych zarówno polowych, jak i pod osłonami na podłożach organicznych. Dodatkową wartością nawozów jest bioaktywny kompleks Phytactyl pochodzenia roślinnego (z alg morskich), o działaniu biostymulującym, który zawiera prekursory fitohormonów, wspomagając rośliny na poziomie nie tylko odżywczym, ale także biologicznym. Dzięki temu nawozy zwiększają aktywność metaboliczną roślin, działają biostymulująco i antystresowo.

Tekst i fot.: Timac Agro Polska
Redakcja AgroNews

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here