Główna nagroda dojechała do najbezpieczniejszego gospodarstwa

Główna nagroda w XV Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, nowy ciągnik Ursus C-380, ufundowany przez prezesa KRUS, trafił w ubiegły piątek do laureatów konkursu.

rolnictwo, portal rolny, KRUS, konkurs, Sekściński, Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, Ursus, Kondraccy

Zwycięstwo w plebiscycie odnieśli Państwo Beata i Piotr Kondraccy z miejscowości Górne w gminie Milejów w województwie lubelskim. . Komisja konkursowa oceniała m.in.: ład i porządek w obejściu, dobrze zaplanowane, utrzymywane oraz oświetlone ciągi komunikacyjne, bardzo dobry stan techniczny maszyn i urządzeń, właściwie wyposażone w narzędzia warsztaty czy dbałość i poszanowanie dla środowiska naturalnego.

W tegorocznej edycji o miano najbezpieczniejszego gospodarstwa rolnego rywalizowało 1021 gospodarstw z całej Polski.

 

Nowy ciągnik rolniczy Ursus C-380 o mocy 75 KM wyposażony w oryginalny silnik PERKINS, przystosowany jest do prac w gospodarstwie rolnym z możliwością agregowania maszyn i urządzeń rolniczych zawieszanych i przyczepianych. Zwycięski egzemplarz posiada zsynchronizowaną skrzynię biegów 12×12 z rewersem, czterosłupkową kabinę, zewnętrzne sterowanie tylnym podnośnikiem oraz instalację hamulców pneumatycznych przyczep. Jak każdy ciągnik URSUS ciągnik objęty jest długą – bo aż czteroletnią gwarancją.

Nagroda została dzisiaj przetransportowana do zwycięskiego gospodarstwa i przekazana nowym właścicielom w obecności przedstawicieli KRUS, spółki Ursus S.A. oraz lokalnych mediów.

Redakcja AgroNews

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here