Advertisement

Konferencje Zimowe Syngenta w tym roku online

Konferencje Zimowe Syngenta od dawna stanowią ważny punkt w kalendarzu imprez rolniczych. W tym roku po raz pierwszy odbędą się w formule online.

Konferencje Zimowe Online – to trzy konferencje tematyczne, które będą odbywać się  w każdy wtorek począwszy od 9 lutego, o godzinie 11.00.

Konferencje Zimowe Syngenta w tym roku online
Konferencje Zimowe Syngenta w tym roku online

 

Transmisja ze spotkań dostępna dla wszystkich emitowana będzie na stronie internetowej www.syngenta.pl/konferencje  oraz na kanałach Facebook i YouTube.

Trzy tematyczne spotkania dostępne dla każdego

Pierwsze spotkanie w ramach Konferencji Zimowych Syngenta pt. Kukurydza na medal odbędzie się  9  lutego o godz 11.00.

Kolejne spotkania:

16 lutego, 11.00 – Porozmawiajmy o rzepaku

23 lutego, 11.00 – Praktycznie wszystko o zbożach

Na Konferencjach Online stawiamy przede wszystkim na praktykę. Eksperci Syngenta będą opowiadać o uprawie biorąc pod uwagę różne scenariusze rozwoju sytuacji na polu i problemy, które rolnicy mogą napotkać w trakcie przebiegu sezonu. Przedstawimy sprawdzone rozwiązania i najnowsze technologie, które pozwolą zmaksymalizować plony” – podaje Syngenta.

Korespondencje wprost z pola

Nowością będą korespondencje z pól z różnych regionów Polski, dzięki czemu odniesiemy się do aktualnie panujących warunków i udzielimy konkretnych wskazówek, jak poprowadzić plantacje w kolejnych tygodniach.

„Zależy nam na jak najlepszej komunikacji z rolnikami, dlatego ważną częścią Konferencji będą sesje pytań i odpowiedzi. Każdy uczestnik będzie miał możliwość zadania pytania, na które odpowiemy na wizji lub w ciągu kilku dni umieścimy odpowiedzi na stronie” – czytamy w zaproszeniu

Nagrody dla aktywnych uczestników konferencji

Nie zabraknie też zabawy! Na każdej Konferencji przeprowadzimy Quiz, którego zwycięzców ogłosimy na żywo na zakończenie wydarzeń. A jest o co walczyć – główne nagrody to bony produktowe Syngenta o wartości 1000 zł. Łącznie nagrodzimy aż dziewięciu najlepszych uczestników, trzech na każdym webinarium. Kolejne trzysta osób ma szansę wygrać zestaw: koszulka plus czapeczka.

Relacja online będzie dostępna na stronie www.syngenta.pl/konferencje oraz na platformach społecznościowych Facebook oraz Youtube. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się wcześniej za pomocą prostego formularza na stronie www.syngenta.pl/konferencje.

AM/Redakcja AgroNews na podst. Syngenta

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisement
11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,940ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Podsumowanie ostatnich wydarzeń w rolnictwie i agrobiznesie

Kolejne już podsumowanie ostatnich wydarzeń w rolnictwie i agrobiznesie (16-20.05.2022) przygotowane przez Wielkopolską Izbę Rolniczą. Nabór na pomoc suszową nie ruszył! Zapowiadany przez Rząd nabór...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE