Konkurs na Najlepszy Serwis Maszyn Rolniczych

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zaprasza wszystkie firmy prowadzące działalność w zakresie obsługi technicznej maszyn dla rolnictwa do udziału w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepszy Serwis Maszyn Rolniczych roku 2011.
 
Organizowany po raz pierwszy przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych Konkurs ma na celu nie tylko wyłonienie najlepszego zakładu serwisowego maszyn rolniczych w Polsce, ale także podkreślenie roli i znaczenia serwisu w eksploatacji maszyn oraz stymulowanie wszechstronnego rozwoju tych zakładów.

Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, patronat medialny objął wydawca miesięcznika AGROmechanika. Rekomendacji udzieliła Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. 
 
Aby przystąpić do Konkursu należy wypełnić dokumentację konkursową i przesłać ją w terminie do dnia 20 czerwca 2011 roku.

Dokumentacja do pobrania (kliknij na dokument):
Arkusz zgłoszeniowy
Ankieta konkursowa
Oświadczenie właściciela

 
Uroczyste podsumowanie Konkursu nastąpi podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW w Bednarach. Wszyscy finaliści otrzymają prestiżowe dyplomy, a najlepsi atrakcyjne nagrody. 
 
Więcej informacji na temat Konkursu można znaleźć na stronie www.pigmiur.pl
 
 
ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!!!

fot.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here