Advertisement

„Najciekawsze innowacyjne rozwiązania w rolnictwie” – zgłoszenia do 9 listopada

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu organizuje konkursu pn. „Najciekawsze innowacyjne rozwiązania w rolnictwie” w ramach „VI Forum Wiedzy i Innowacji w Rolnictwie”, które odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2021r. w Radomiu.

Konkursu - „Najciekawsze innowacyjne rozwiązania w rolnictwie”
Konkursu – „Najciekawsze innowacyjne rozwiązania w rolnictwie”

Celem konkursu jest promowanie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa i obszarów wiejskich oraz innowacyjnych technik i technologii, które mogą być wykorzystane w celu efektywniejszego zarządzania gospodarstwem rolnym.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli nauki, doradztwa rolniczego, brokerów innowacji, instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, rolników w tym przedstawicieli grup operacyjnych EIP, przedsiębiorców sektora rolno-spożywczego, przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Formularz zgłoszeniowy [pobierz] do konkursu należy przesyłać do Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, na adres mailowy: anna.jezak@up.lublin.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń – do 9 listopada 2021r. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu [pobierz]

Źródło: CDR Brwinów

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisement
11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,942ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Drukowana żywność to już nie fantastyka naukowa, ale konsumencka przyszłość

Naukowcy pracują nad nowymi zastosowaniami druku 3D do produkcji żywności. „W niektórych aspektach to z pewnością nasza konsumencka przyszłość” - uważa prof. dr hab....

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE