„Najciekawsze innowacyjne rozwiązania w rolnictwie” – zgłoszenia do 9 listopada

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu organizuje konkursu pn. „Najciekawsze innowacyjne rozwiązania w rolnictwie” w ramach „VI Forum Wiedzy i Innowacji w Rolnictwie”, które odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2021r. w Radomiu.

Konkursu - „Najciekawsze innowacyjne rozwiązania w rolnictwie”
Konkursu – „Najciekawsze innowacyjne rozwiązania w rolnictwie”

Celem konkursu jest promowanie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa i obszarów wiejskich oraz innowacyjnych technik i technologii, które mogą być wykorzystane w celu efektywniejszego zarządzania gospodarstwem rolnym.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli nauki, doradztwa rolniczego, brokerów innowacji, instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, rolników w tym przedstawicieli grup operacyjnych EIP, przedsiębiorców sektora rolno-spożywczego, przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Formularz zgłoszeniowy [pobierz] do konkursu należy przesyłać do Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, na adres mailowy: anna.jezak@up.lublin.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń – do 9 listopada 2021r. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu [pobierz]

Źródło: CDR Brwinów

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zmiany w sposobie naliczania czynszów dzierżawnych KOWR

W odpowiedzi liczne krytyczne sygnały napływające od rolników w sprawie zmiany w sposobie naliczania czynszów dzierżawnych KOWR od 1 stycznia 2024 r. Zarząd Wielkopolskiej Izby Rolniczej...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics