Kradli drzewo z lasu i sprzedawali jak swoje. Grozi im do 5 lat więzienia

W sobotę (17.02) na gorącym uczynku przyłapano dwóch mężczyzn na kradzieży drzewa, które sprzedawali jak swoje. Okazało się, że to jedyna kradzież na ich koncie. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Kradli drzewo z lasu i sprzedawali jak swoje. Grozi im do 5 lat więzienia

Złodzieje złapani na gorącym uczynku

W miniony weekend dyżurny żuromińskiej policji otrzymał zgłoszenie o zatrzymaniu przez Straż Leśną dwóch mężczyzn na wycince drzewa. Skierowani w miejsce zgłoszenia policjanci ustalili tożsamość sprawców przestępstwa. 35 i 38-letni mieszkańcy powiatu żuromińskiego zostali przyłapani podczas wycinki drzewa. Mężczyźni zostali zatrzymani do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.

W trakcie czynności okazało się, że kilka dni wcześniej miały miejsce podobne zdarzenia związane z wycinką i kradzieżą drzewa. Policjanci zebrali dowody w tej i wcześniejszych sytuacjach. Okazało się mężczyźni wycięli i ukradli drzewa o wartości ponad 3000 złotych. We wtorek 35 i 38-latek usłyszeli zarzut kradzieży drzewa do czego przyznali.

Niebawem za swoje czyny odpowiadać będą przed sądem. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Tomasz Łopiński/KPP w Żurominie

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

W ciągu 5–10 lat spodziewane duże wzrosty sprzedaży żywności ekologicznej

Już blisko 80 proc. polskich konsumentów deklaruje kupowanie żywności ekologicznej – wynika z badania przeprowadzonego dla Polskiej Izby Żywności Ekologicznej przez Stowarzyszenie Delta Partner. Ten odsetek sukcesywnie...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics