W Hrebennem doszło do znieważenia polskiej flagi

39-letni obywatel Izraela odpowie za publiczne znieważenie flagi Rzeczypospolitej Polskiej podczas protestu rolników w Hrebennem. Mężczyzna zerwał flagę umieszczoną na ciągniku rolniczym jednego z protestujących i wyrzucił do przydrożnego rowu. Został zatrzymany i usłyszał prokuratorskie zarzuty.

W Hrebennem doszło do znieważenia polskiej flagi

Mężczyzna zerwał flagę znajdującą się na ciągniku rolniczym i wyrzucił do przydrożnego rowu

20 lutego podczas protestu rolników w Hrebennem doszło do znieważenia flagi Rzeczypospolitej Polskiej. „Jak wynika z naszych ustaleń, 39-letni obywatel Izraela podróżował busem relacji Lwów – Warszawa jako pasażer. Po przekroczeniu granicy w Hrebennem, w związku z blokadą drogi przez protestujących, mężczyzna wysiadł z busa, zerwał flagę znajdującą się na ciągniku rolniczym i wyrzucił do przydrożnego rowu” – relacjonuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska.

39-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Podczas trwających czynności procesowych przesłuchaliśmy świadków tego zdarzenia, którzy potwierdzili dotychczasowe ustalenia. Zabezpieczyliśmy również flagę jako dowód w sprawie.

Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty. Za ten czyn grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska
KPP Tomaszów Lubelski

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Rynek mleka: Opłacalność balansuje na krawędzi

Ceny skupu mleka są mocno zróżnicowane w zależności od odbiorcy oraz konkretnego cennika. Średnia cena waha się w okolicach 2,05 zł za litr mleka surowego. Zdaniem...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics