Kramp i John Deere razem. Korzystają rolnicy i dilerzy

Po pomyślnym rozpoczęciu współpracy w Niemczech, Kramp i John Deere rozszerzają swoje strategiczne partnerstwo na wszystkie kraje europejskie. W 2019 r. współpraca obu firm obejmie rynek polski, francuski, portugalski i hiszpański, a w kolejnych etapach także pozostałe kraje Europy.

John Deere i Kramp, John Deere, Kramp, ciągiki, części zamienne, serwis maszyn rolniczych, Vapormatic

John Deere i Kramp, jako wiodące firmy w swoich branżach, mają wspólny cel: współpracę z dealerami i zapewnienie im sukcesu. Był on podstawą owocnej współpracy w Niemczech, która przyniosła wiele korzyści zarówno rolnikom, jak i dealerom.

Partnerskie relacje ułatwiły niemieckim dealerom John Deere zamawianie, magazynowanie oraz sprzedaż odpowiednich części i akcesoriów za pośrednictwem jednego kanału. W najbliższym czasie także inni europejscy dealerzy John Deere uzyskają dostęp do szerokiej gamy akcesoriów tej firmy, części Vapormatic oraz bogatego portfolio produktów firmy Kramp. Będzie to możliwe dzięki jednej unikalnej platformie online, wspartej najnowszymi rozwiązaniami logistycznymi. Ponadto, dealerzy, by zwiększyć swoja sprzedaż produktów, będą mogli korzystać z pomocy technicznej oraz doświadczenia John Deere w zakresie marketingu i sprzedaży detalicznej w salonach tej firmy.

Łatwe zakupy

W 2017 roku mówiłem, że jestem bardzo dumny z kolejnego etapu rozwoju naszej firmy – wspomina Eddie Perdok, CEO Kramp Groep, już po pomyślnym nawiązaniu współpracy w Niemczech.
Rozszerzenie współpracy na kolejne kraje europejskie daje mi kolejny powód do zadowolenia. Wszystkie nasze działania są ukierunkowane na to, aby maksymalnie ułatwić klientom proces zamawiania części Kramp. Dzięki tej umowie, dealerzy John Deere mają możliwość zakupu wszystkich potrzebnych części w jednym miejscu dodaje.

Zarówno John Deere, jak i Kramp dzielą podobne wartości. Na pierwszym miejscu stawiają jakość obsługi klienta.

Zapewnienie najwyższego na rynku poziomu obsługi klienta przez cały czas użytkowania naszych produktów ma dla nas kluczowe znaczenie – mówi Christoph Wigger, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu, Region 2, firmy John Deere. – Oba przedsiębiorstwa zobowiązują się do przestrzegania tych wartości i na nich też będzie opierać się nasza rozszerzona współpraca z firmą Kramp na nowych rynkach.

Dedykowany dealerom portal: extraparts.deere.com

Dealerzy John Deere w Polsce, Portugalii, Hiszpanii oraz we Francji uzyskają dostęp za pośrednictwem portalu extraparts.deere.com do szerokiej oferty ponad 500 tys. produktów z portfolio firmy Kramp, akcesoriów John Deere i części Vapormatic.

Redakcja AgroNews, fot. Kramp

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here