Konkurs KRUS „W rolnictwie można pracować bezpieczniej” – wysokie nagrody

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dziennikarzy do udziału w XXVIII Konkursie na publikacje „W rolnictwie można pracować bezpieczniej”

Poprawa warunków bezpieczeństwa pracy rolników

Po raz 28. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, w ramach działań na rzecz zmniejszenia liczby wypadków przy pracy i rolniczych chorób zawodowych rolników, organizuje konkurs na publikacje „W rolnictwie można pracować bezpieczniej”.

Konkurs adresowany jest do dziennikarzy i innych osób publikujących w środkach masowego przekazu (prasa, internet, radio, TV), a jego celem jest oddziaływanie na poprawę warunków bezpieczeństwa pracy rolników i ich rodzin przez upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach i zasadach bezpiecznej pracy, zawartych m.in. w ustanowionych przez Prezesa Kasy „Zasadach ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym” oraz w „Wykazie czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat”.

Popularyzowanie sposobów zapobiegania wypadkom

Tegoroczna edycja konkursu ma na celu popularyzowanie sposobów zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym,  ze szczególnym uwzględnieniem sposobów ograniczenia ryzyka upadków osób pracujących i przebywających w gospodarstwach rolnych.

„W rolnictwie można pracować bezpieczniej” – konkurs dla dziennikarzy mediów rolniczych

Zgodnie z Regulaminem Konkursu warunkiem udziału jest opublikowanie w terminie od 1 stycznia do 31 grudnia 2022 r. i przesłanie do 13.01.2023 r. na adres Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, co najmniej jednej publikacji spełniającej wymogi regulaminu.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia.

źródło KRUS

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Rolnik zginął pod ładowarką przegubową

Sądeccy policjanci, pod nadzorem prokuratora, ustalają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na drodze gminnej w miejscowości Tęgoborze w Małopolsce. 47-letni mieszkaniec...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
3,940ObserwującyObserwuj
4,180SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE