Kto zostanie Operatorem Opryskiwacza 2017? Zbliża się wielki finał konkursu

Już 11 lipca dowiemy się, kto zostanie najlepszym Operatorem Opryskiwacza roku 2017. Konkurs jest organizowany po raz drugi i ma na celu propagowanie zasad BHP w rolnictwie i sposobów właściwego aplikowania środków ochrony roślin.

\"rolnictwo,

W ubiegłym roku zdobywca pierwszego miejsca, Pan Przemysław Kutera, oprócz prestiżowego tytułu otrzymał nagrodę główną wartą 20 000 zł – urządzenie Heliosec, służące do zagospodarowania pozostałości środków ochrony roślin.

Eliminacje do konkursu odbywały się podczas spotkań polowych „Pola Klasy S” w każdej z dziewięciu lokalizacjach, w różnych terminach i rejonach kraju. Spośród osób, które najlepiej wykonały testy i zadania praktyczne wybraliśmy 5 najlepszych zawodników z całej Polski. Wezmą oni udział w wielkim finale, który odbędzie się 11 lipca 2017 roku na Interra Farm w Lewiczynie koło Grójca, w gospodarstwie Państwa Puncewiczów.

Atrakcyjne nagrody

Uczestnicy finału będą walczyć o tytuł najlepszego Operatora Opryskiwacza oraz nagrody Syngenta warte aż 14 000 zł i wiele innych nagród ufundowanych przez partnerów: firmy Yara Polska, a także Kverneland Group Polska.

Zwycięzca konkursu otrzyma oprócz tytułu Operatora Roku 2017 oraz opatentowane przez Syngenta „MobiPhyt Préparer Confortable” i „MobiPhyt Confort”. Jest to urządzenie ułatwiające bezpieczne przygotowanie cieczy roboczej  i napełnianie opryskiwacza. Zapraszamy do obejrzenia filmu instruktażowego „MobiPhyt Préparer Confortable” i „MobiPhyt Confort”.

Dodatkowo najlepsi zawodnicy otrzymają tablety, produkty Syngenta (do wyboru), nawozy od firmy Yara i upominki od firmy Kverneland. Wszyscy finaliści otrzymają jednostkę siewną Hyvido o wartości 250 zł oraz upominki od partnerów.

Redakcja AgroNews, fot. Syngenta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here