Lider wśród nawozów azotowych!

Keytrade Polska Sp. z o.o. została założona w Szczecinie w 1999 roku. Jest firmą córką szwajcarskiej firmy Keytrade AG. Handel nawozami mineralnymi to główna gałąź działalności firmy.

 

\"\"

 

Koncentrując swoje wysiłki na zaspokajaniu potrzeb odbiorców, szybko reagując na te potrzeby i będąc niezawodnym w wypełnianiu podjętych zobowiązań, Keytrade Polska odniosła sukces w budowie szerokiej bazy klientów i dostawców stanowiących solidną podstawę do rozszerzenia zakresu działalności w przyszłości.

Keytrade Polska posiada w swojej ofercie specjalistyczne nawozy rolnicze.

 

\"\"

 

Ogromną nowością  firmy jest moNolith46 – innowacyjny nawóz  azotowy stabilizowany technologią Agrotain zapobiegający stratom azotu.

moNolith46 to całkowicie nowy nawóz azotowy posiadający zalety zarówno mocznika jak i saletry amonowej bez ich wad. moNolith46 jest nawozem uniwersalnym, dobrze dostosowanym do potrzeb wszystkich upraw i warunków klimatycznych. Uniwersalność moNolith46 umożliwia jego zastosowanie w wielu systemach uprawowych.

 

\"\"

 

Prof. Tadeusz Marcinkowski z Instytutu Technologiczno Przyrodniczego w Falentach w swoich badaniach udowodnił 80% redukcję strat azotu (straty z mocznika można było wyczuć, a skuteczność działania moNolith46 była niepodważalna podczas prezentacji tzw. "smell testu").

Według producentów, stosując moNolith46 uzyskuje się najwyższe wydajności z hektara, porównywalne co najmniej na poziomie uzyskiwanym przy nawożeniu saletrą amonową. Tę tezę udowodnił  dr Kubsik w doświadczeniach prowadzonych przez IUNG.

 

\"\"

 

moNolith46 jest najbardziej ekonomiczną inwestycją w azot. Zawiera o 33% azotu więcej niż saletra amonowa bez konieczności zwracania uwagi na zasady bezpieczeństwa związane z saletrą amonową.

Zmniejsza również obciążenie środowiska wydzielaniem się dwutlenku węgla i amoniaku spowodowanym podczas uprawy zbóż.  

Źródło: Kaytrade Polska

 

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości od BASF na nowy sezon

BASF Polska, dział Agricultural Solutions zaprosił 29 listopada 2023 r. przedstawicieli mediów rolniczych na konferencję prasową do Centrum Olimpijskiego – siedziby Polskiego Komitetu Olimpijskiego...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics