Lider wśród nawozów azotowych!

Keytrade Polska Sp. z o.o. została założona w Szczecinie w 1999 roku. Jest firmą córką szwajcarskiej firmy Keytrade AG. Handel nawozami mineralnymi to główna gałąź działalności firmy.

 

\"\"

 

Koncentrując swoje wysiłki na zaspokajaniu potrzeb odbiorców, szybko reagując na te potrzeby i będąc niezawodnym w wypełnianiu podjętych zobowiązań, Keytrade Polska odniosła sukces w budowie szerokiej bazy klientów i dostawców stanowiących solidną podstawę do rozszerzenia zakresu działalności w przyszłości.

Keytrade Polska posiada w swojej ofercie specjalistyczne nawozy rolnicze.

 

\"\"

 

Ogromną nowością  firmy jest moNolith46 – innowacyjny nawóz  azotowy stabilizowany technologią Agrotain zapobiegający stratom azotu.

moNolith46 to całkowicie nowy nawóz azotowy posiadający zalety zarówno mocznika jak i saletry amonowej bez ich wad. moNolith46 jest nawozem uniwersalnym, dobrze dostosowanym do potrzeb wszystkich upraw i warunków klimatycznych. Uniwersalność moNolith46 umożliwia jego zastosowanie w wielu systemach uprawowych.

 

\"\"

 

Prof. Tadeusz Marcinkowski z Instytutu Technologiczno Przyrodniczego w Falentach w swoich badaniach udowodnił 80% redukcję strat azotu (straty z mocznika można było wyczuć, a skuteczność działania moNolith46 była niepodważalna podczas prezentacji tzw. "smell testu").

Według producentów, stosując moNolith46 uzyskuje się najwyższe wydajności z hektara, porównywalne co najmniej na poziomie uzyskiwanym przy nawożeniu saletrą amonową. Tę tezę udowodnił  dr Kubsik w doświadczeniach prowadzonych przez IUNG.

 

\"\"

 

moNolith46 jest najbardziej ekonomiczną inwestycją w azot. Zawiera o 33% azotu więcej niż saletra amonowa bez konieczności zwracania uwagi na zasady bezpieczeństwa związane z saletrą amonową.

Zmniejsza również obciążenie środowiska wydzielaniem się dwutlenku węgla i amoniaku spowodowanym podczas uprawy zbóż.  

Źródło: Kaytrade Polska

 

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics