List Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na zakończenie roku szkolnego

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorz Puda napisał list do uczniów, nauczycieli i absolwentów szkół rolniczych na zakończenie roku szkolnego.

List Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na zakończenie roku szkolnego
List Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na zakończenie roku szkolnego

„Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy,

Drodzy Uczniowie szkół rolniczych

Mija kolejny, trudny, bo znów pod znakiem pandemii, rok szkolny… Wiem, że i tym razem wszyscy Państwo – Nauczyciele i Uczniowie – stanęli na wysokości zadania, lekcje się odbywały, nauka trwała.

Szanowni Państwo Nauczyciele,

dziękuję za rzetelność i wysiłek wkładane w realizację zadań edukacyjnych i wychowawczych w trybie online. Wasza praca wymagała szczególnej kreatywności i zaangażowania w kształtowanie obywatelskich i prospołecznych postaw uczniów, przygotowania ich do życia w świecie nieustannie zmieniających się wymagań i oczekiwań. Możecie Państwo żegnać ten rok w poczuciu dobrze spełnionych obowiązków i z satysfakcją udać się na przyjemny odpoczynek.

Drodzy Uczniowie,

mam nadzieję, że każdy z Was odbierze dziś świadectwo czy dyplom potwierdzający sukces w nauce, konkursach, olimpiadach wiedzy i umiejętności, także artystycznych i sportowych. Wierzę, że pochwały i gratulacje zachęcą Was do nauki i starań, by być coraz lepszym. Życzę słonecznych wakacji, doświadczania piękna otaczającego świata i niezapomnianych, ale bezpiecznych przygód.

Szanowni Absolwenci,

przed Wami kolejny etap życia. Ufam, że po zasłużonym odpoczynku, dzięki uzyskanej wiedzy i nabytym umiejętnościom oraz kwalifikacjom, z sukcesem odnajdziecie się na rynku pracy. A może zostaliście zachęceni do kontynuowania edukacji na wyższych uczelniach? Życzę, abyście w każdej z tych sytuacji z podniesionym czołem wkroczyli w dorosłe życie, abyście zawsze byli zadowoleni z realizowanych zadań zawodowych, społecznych, obywatelskich i byli pozytywną wizytówką szkół prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Szanowni Rodzice,

dziękuję, że zechcieli Państwo, mimo codziennych obowiązków, współpracować ze szkołami w tworzeniu jak najlepszych warunków do nauki i wychowania swoich dzieci.Życząc dobrego wypoczynku, mam nadzieję, że wszyscy uczestniczący w procesie edukacji powitają nowy rok szkolny zadowoleni, pełni sił witalnych i chęci do podejmowania nowych wyzwań edukacyjnych.”

Grzegorz Puda

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

PIORiN kontroluje przejścia graniczne z Ukrainą

Granica polsko-ukraińska jest równocześnie wschodnią granicą Unii Europejskiej. W związku z natężonym ruchem granicznym towarów, w Oddziałach Granicznych na granicy z Ukrainą, zwiększono obsadę...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics