Mały klub na wielkim meczu. Mistrzowie PROCAM Cup zdobyli Narodowy

Pięć turniejów eliminacyjnych na przełomie maja i czerwca oraz Wielki Finał na stadionie we Wronkach z nagrodą główną w postaci wyjazdu na mecz Reprezentacji Polski – tak w skrócie wyglądała I edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego dla Dzieci PROCAM Cup 2017.

\"rolnictwo,

Zespół piłkarski „Giganci Radymno” – w nagrodę za zwycięstwo we wspomnianym turnieju – kibicował na trybunach Stadionu Narodowego polskiej reprezentacji piłkarskiej w wygranym meczu z reprezentacją Kazachstanu.

30 zespołów w turnieju PROCAM Cup 2017

Dla przypomnienia w turnieju PROCAM Cup 2017 organizowanym przez PROCAM i BASF brały udział amatorskie drużyny piłkarskie z terenów wiejskich, piłkarze z rocznika 2006 i młodsi – łącznie 30 zespołów z terenu kraju. Turnieje eliminacyjne odbyły się w Ciechocinku, Sułowie, Starych Oborzyskach, Niedrzwicy Dużej oraz w Zambrowie. Wielki finał turnieju obył się we Wronkach, gdzie zwycięską drużyną została drużyna Giganci Radymno. Partner turnieju – firma BASF – ufundował nagrody w postaci biletów do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie wraz z udziałem w bardzo ciekawej lekcji chemii. A główną nagrodą był udział w meczu Polska-Kazachstan na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Inicjatywa miała na celu pomoc dzieciom z mniejszych miejscowości w realizacji ich sportowych oraz artystycznych pasji tak poprzez turniej jak i organizację konkursu plastycznego dotyczącego pokazania pracy rolnika.

Wielkie zaangażowanie uczestników było widoczne na boisku w trakcie trwania PROCAM Cup. Najbardziej emocje młodych zawodników ujawniły się podczas meczu-nagrody czyli spotkania w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2018 rozegranego w Warszawie pomiędzy Polską a Kazachstanem wygranego przez biało-czerwonych 3:0.

Redakcja AgroNews, fot. PROCAM

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Kolejne ognisko ASF w Wielkopolsce!

Główny Lekarz Weterynarii informuje o stwierdzeniu 23 w 2024 r. ogniska afrykańskiego pomoru świń (ASF) u świń w Polsce, na podstawie wyników badań laboratoryjnych...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics