Mercedes uderzył w ciągnik i przewrócił go na bok!

W piątek, 16 lutego o godz. 7.16 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach wpłynęło zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, które informowało o kolizji drogowej z udziałem samochodu i ciągnika rolniczego w miejscowości Pólko na ul. Okrężnej.

Mercedes uderzył w ciągnik i przewrócił go na bok!

Oprócz jednego zastępu z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szamotułach do zdarzenia wyjechały także wozy bojowy OSP Bytyń, OSP Otorowo oraz Policja.

Mercedes uderzył w ciągnik i przewrócił go na bok!


Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy marki Mercedes, który uderzył w ciągnik rolniczy. W wyniku zdarzenia ciągnik rolniczy przewrócił się na bok i znajdował się na drodze. Kierujący opuścili pojazdy przed przybyciem SP i znajdowali się pod opieką świadków zdarzenia – nie zostali poszkodowani.

Działania SP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu akumulatorów, sorpcji płynów eksploatacyjnych oraz pomocy Policji w kierowaniu ruchem drogowym.

W działaniach ratowniczych brały udział  zastępy (14 ratowników) z Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Policja.Przyczyny zdarzenia ustala Policja.

Opracował: ogn. Łukasz Kawka, KP PSP Szamotuły
Zdjęcia: st. ogn. Marek Zawiasa, JRG Szamotuły

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Rozmowy polsko-chińskie w sprawie eksportu polskich produktów rolno-spożywczych do Chin

Sekretarz stanu Jacek Czerniak spotkał się z LYU Weihong, wiceminister Generalnej Administracji Celnej Chińskiej Republiki Ludowej (GACC) – instytucji odpowiedzialnej za dostęp importowanej żywności...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics