Narodowy Pokaz Koni Arabskich oraz Aukcja koni „Pride of Poland” – ruszają zgłoszenia!

Narodowy Pokaz Koni Arabskich oraz Aukcja koni „Pride of Poland” odbędą się w połowie sierpnia w Janowie Podlaskim. Prezes Polskiego Klubu Wyścigów Konnych Tomasz Chalimoniuk zaprezentował dziś pierwsze informacje organizacyjne.

Prezes PKWK Tomasz Chalimoniuk podczas konferencji (fot. MRiRW)

Od 19 maja można zgłaszać konie do udziału w pokazie

19 maja uruchamiamy przyjmowanie zgłoszeń do udziału koni w Pokazie. Można zgłaszać konie do 2 lipca. Do 18 czerwca natomiast przyjmujemy zgłoszenia do udziału w Aukcji. Mamy już też ustalone składy sędziowskie. Większość sędziów znamy z ubiegłych lat – poinformował Tomasz Chalimoniuk.

Prezes PKWK podkreślił, że szczegółowe kwestie organizacyjne są uzależnione od sytuacji epidemiologicznej, związanej z pandemią koronawirusa. Poinformował, że organizatorzy liczą na rychłe łagodzenie obostrzeń i możliwość udziału w wydarzeniu również publiczności.

Mam nadzieję, że w sierpniu będziemy mogli gościć w Janowie Podlaskim bez ograniczeń  wszystkich zainteresowanych. Dlatego w tym roku mamy już normalne cenniki zaproszeń VIP oraz biletów – zaznaczył prezes Chalimoniuk i dodał, że zainteresowanie udziałem jest duże.

Niebawem ruszy wsparcie dla właścicieli lasów prywatnych

Znane są już proponowane listy koni z polskich stadnin państwowych w Janowie Podlaskim, Michałowie i Białce, na aukcje „Pride of Poland” i „Summer Sale”. Lista jest dostępna w prezentacji poniżej. Można tam znaleźć również informacje dotyczące zasad udziału w Pokazie oraz Aukcji.

Na kolejnych spotkaniach zaprezentowane zostaną dalsze szczegóły organizacyjne dotyczące zarówno Pokazu jak i Aukcji.

Kalendarz wydarzeń

13-15 sierpnia 2021 r. – Narodowy Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski

15 sierpnia 2021 r. – 52. Aukcja koni „Pride of Poland”

16 sierpnia 2021 r. – Letnia aukcja koni „Summer Arabian Horse Sale”

Źródło: MRiRW

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − thirteen =

Advertisement
11,159FaniLubię
4,567ObserwującyObserwuj
4,142ObserwującyObserwuj
6,120SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE