Advertisement

New Holland wprowadza na rynek nową stałokomorową prasę rolującą Roll-Bar 125

Nowa prasa RollBar 125 jest następcą bestsellera w segmencie pras stałokomorowych, modelu BR6090. Została oparta na solidnym DNA jej poprzednika, ze sprawdzonym systemem komory belowania łańcuchem prętowym RollBarTM, a dzięki nowym funkcjom jeszcze bardziej zwiększa wydajność oraz zapewnia łatwość serwisowania i trwałość.

New Holland wprowadza na rynek nową stałokomorową prasę rolującą  Roll-Bar 125
New Holland wprowadza na rynek nową stałokomorową prasę rolującą Roll-Bar 125

Nowa prasa dostępna w dwóch wersjach

Marka New Holland Agriculture wprowadziła na rynek nową prasę zwijającą RollBar 125,
która gwarantuje doskonałą równowagę między ceną a wydajnością, będącą znakiem
rozpoznawczym modelu BR6090, łącząc ją jednocześnie z wieloma nowymi funkcjami.
Nowa prasa, dostępna w dwóch wersjach, z rotorem podającym i rotorem z 15 nożami, charakteryzuje się nowoczesną stylistyką i dużą osłoną boczną, która zapewnia łatwy dostęp podczas czynności konserwacyjnych. Model RollBar 125 wyróżnia się doskonałą elastycznością: połączenie masywnej rolki podłogowej, rolki początkowej i wykonanych ze stali o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie prętów obracających belę w sprawdzonym systemie komory belowania RollBar zapewnia wczesne formowanie rdzenia i optymalne zwijanie w przypadku wielu różnych upraw od suchej słomy po mokrą kiszonkę.


Felix Ramuenke, Global Product Manager pras wielkogabarytowych i rolujących
stałokomorowych, mówi: „Najlepiej sprzedająca się na rynku stałokomorowa prasa zwijająca ma godnego następcę w postaci modelu RollBar 125, który pozostaje wierny swojemu silnemu dziedzictwu. Dzięki nowym funkcjom i opcjom jest to właściwe rozwiązanie dla rolników, którzy poszukują solidnej, prostej i zróżnicowanej prasy belującej, odpowiedniej dla wszystkich głównych upraw od suchej słomy aż po mokrą kiszonkę”.

Nowa stylistyka

Najbardziej widoczną nowością w modelu RollBar 125 jest osłona boczna, wprowadzona wraz z nową stylistyką. Solidna konstrukcja spawana zapewnia trwałość, a górne zawiasy drzwi, szeroki otwór i wsporniki ze sprężynami gazowymi umożliwiają łatwy dostęp w celu przeprowadzenia konserwacji. Do dyspozycji jest również bezpieczne miejsce do przechowywania zapasowych rolek siatki. Nową stylistykę charakteryzują płynne linie i nowe naklejki. Główna rama prasy została zmodyfikowana, a po obu stronach, pomiędzy główną ramą a klapą tylną, dodano amortyzatory gumowe, aby zapewnić łagodne zamykanie. Przednie światła zostały przesunięte, tak aby dostosować je do nowo zaprojektowanych osłon bocznych.

W nowej prasie wprowadzono ulepszenia, które zapewniają większą trwałość i zmniejszają koszty konserwacji: wysokiej jakości łańcuchy napędowe z chromowanymi sworzniami i hartowanymi płytkami, które mają dłuższą żywotność, oraz nowe uszczelnione łożyska, które zapobiegają zanieczyszczeniu pyłem. Sprawdzony hydrauliczny mechanizm rewersyjny rotora ze sprzęgłem swobodnym jest teraz również dostępny w modelach z rotorem podającym, co ułatwia wycofanie materiału roślinnego w przypadku blokady.
Źródło i fot: New Holland

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisement
11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,941ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Ceny skupu produktów rolnych wzrosły aż o 45,1 proc. GUS podał szczegóły

Ceny skupu podstawowych produktów rolnych wzrosły w kwietniu 2022 r. zarówno w stosunku do miesiąca poprzedniego (o 8,7%), jak i w porównaniu z analogicznym...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE