Niewidoczne okucia

Jakie są zalety niewidocznych okuć? Jak czytamy na www.e-mieszkanie.pl, "wybierając okna kierujemy się ich estetyką, ale przede wszystkim jakością, przystępną ceną i wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Ukryte okucia to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu okna wyglądają efektownie.

Producenci starają się stworzyć produkt, spełniający wszystkie wymagania użytkowników. Oferują okna o niestandardowych kształtach i wymiarach, z szeregiem dodatkowych akcesoriów, o różnych kolorach ram. Z myślą o wyglądzie okien powstały ukryte okucia. Już na pierwszy rzut oka widać różnicę – dzięki zastosowaniu tego typu okuć zawiasy zostały całkowicie schowane do wewnątrz. Nowe okucia nie utrudniają i nie zmieniają sposobu ich regulacji – działają tak samo jak standardowe.

Zlikwidowanie zewnętrznych zawiasów pozwoliło wyeliminować tzw. mostki termiczne, przez które ucieka ciepło. Jest to szczególnie ważne ze względu na wymagane obecnie certyfikaty energetyczne dla mieszkań. Ukrywając zawiasy zyskujemy dodatkowe ciepło dla domu i więcej przestrzeni na ramach okiennych. Takie rozwiązanie umożliwia montowanie dodatkowych akcesoriów bez konieczności poszerzania ram". Dzięki ukrytym okuciom okna wyglądają bardzo efektownie.

Redakcja AgroNews
fot. sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here