Ogólnopolski Konkurs na logo „MODA NA WIEŚ”

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie na logo MODA NA WIEŚ. Trzeba zaprojektować i przysłać do resortu projekt logotypu. Zgłoszenia można przysyłać do 30 czerwca 2021 r.

 Do kogo skierowany jest konkurs? W konkursie mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne oraz osoby prawne. Czekamy na kreatywne projekty, ukazujące walory polskiej wsi, które zarazem staną się zachęta dla każdego poszukiwacza zarówno wrażeń jak i spokoju. Nagrody Dla laureata konkursu przewidziana jest nagroda pieniężna o wartości 5 000,00 zł brutto. Konkurs krok po kroku Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu. Zaprojektuj logo. Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie dotyczące Ciebie załączniki. Upewnij się, czy dane zostały wpisane poprawnie. Dostarcz lub prześlij wypełnione i podpisane dokumenty wraz z pracą konkursową na adres: Departament Oświaty i Polityki Społecznej Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi ul. Wspólna 30 00-930 Warszawa z dopiskiem „Konkurs na logo MODA NA WIEŚ”. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2021 r. „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach pomocy technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, opracowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Ogólnopolski Konkurs na logo „MODA NA WIEŚ”

Do kogo skierowany jest konkurs?

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne oraz osoby prawne.

Ministerstwo czeka na kreatywne projekty, ukazujące walory polskiej wsi, które zarazem staną się zachęta dla każdego poszukiwacza zarówno wrażeń jak i spokoju.

Nagrody

Dla laureata konkursu przewidziana jest nagroda pieniężna o wartości 5 000,00 zł brutto.

Konkurs krok po kroku

  1. Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu.
  2. Zaprojektuj logo.
  3. Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie dotyczące Ciebie załączniki.
  4. Upewnij się, czy dane zostały wpisane poprawnie.
  5. Dostarcz lub prześlij wypełnione i podpisane dokumenty wraz z pracą konkursową na adres:

Departament Oświaty i Polityki Społecznej
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
ul. Wspólna 30
00-930 Warszawa

z dopiskiem „Konkurs na logo MODA NA WIEŚ”.

Zgłoszenia należy przysłać do 30 czerwca 2021 r.

Źródło: MRiRW

 

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Jak zbierać i suszyć grzyby?

W Polsce rośnie około 1400 rodzajów jadalnych grzybów, a do obrotu dopuszczonych jest 47. Jak je zbierać, suszyć i przyrządzać opowiada dr Cecylia Uklańska-Pusz...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
4,950ObserwującyObserwuj
4,190SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE