Otwarcie nowej siedziby Placówki Terenowej KRUS w Krotoszynie

10 listopada Wicepremier, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk, Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg, Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandra Hadzik wraz parlamentarzystami oraz przedstawicielami władz samorządowych dokonali uroczystego otwarcia nowej siedziby placówki Kasy w Krotoszynie.

Otwarcie nowej siedziby Placówki Terenowej KRUS w Krotoszynie
Otwarcie nowej siedziby Placówki Terenowej KRUS w Krotoszynie

Nowoczesny, efektywnie działający i przyjazny obywatelowi urząd to połączenie wielu czynników, zarówno tych ludzkich – jak dobrze przygotowana merytorycznie kadra pracownicza, jak i warunki sprzyjające profesjonalnej obsłudze interesantów – w tym odpowiednia lokalizacja instytucji, infrastruktura techniczna i dogodne rozwiązania architektoniczne. Coraz więcej jednostek organizacyjnych Kasy takie właśnie oczekiwania spełnia. Doceniają to rolnicy, co jest dla nas najważniejsze, jako instytucji powołanej do realizacji zadań z zakresu zabezpieczenia społecznego tej grupy zawodowej – powiedziała Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik.

Prezes Kasy przybliżyła historię powstania nowej siedziby Placówki Terenowej Kasy w Krotoszynie, dziękując wszystkim zaangażowanym osobom i instytucjom, którzy przyczynili się do realizacji inwestycji.

Nowa placówka Kasy przy ulicy Fabrycznej 25 to jednokondygnacyjny budynek użyteczności publicznej bez barier architektonicznych, z zagospodarowaniem terenu obejmującym 15 miejsc postojowych, o powierzchni użytkowej 281,64 m2. W budynku mieszczą się pomieszczenia biurowe dla 13 pracowników, pomieszczenia użytkowe związane z obsługą interesantów, składnica akt, pomieszczenie socjalne, magazynowe i techniczne. Budynek został wyposażony w nowoczesne instalacje teletechniczne a także w instalację fotowoltaiczną.

KRUS: Wysokość odszkodowania za wypadek przy pracy rolniczej

Placówka Terenowa KRUS w Krotoszynie obsługuje 4 080 ubezpieczonych i średniomiesięcznie 200 świadczeniobiorców.

Źródło i fot.: KRUS

Zostaw komentarz

  1. KRUS powinien dzielić siedziby razem z ZUS-em by oszczędzić nasze ciężko zarabiane pieniądze. Po co kolejne oddziały? Pociotków trzeba obsadzić?!

    • Można ich wszystkich połączyć np. z urzędem miasta, przychodnią, restauracją i kręgielnią. Po co nowe kręgielnie niech się bawią w KRUSie

    • Nie ma się z czego cieszyć płacą minimalne stawki jeszcze funduje się im wypasione siedziby.
      Nie KRUS powinien być włączony w ZUS , a rolnicy powinni płacić wyższe składki, pracownicze powinny być obniżone .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Gembicka: W rolnictwie chodzi o ponadpartyjne porozumienie, a ja pokazałam swój pomysł na rolnictwo

Przedstawiłam swój pomysł na rolnictwo– powiedziała minister rolnictwa i rozwoju wsi Anna Gembicka przedstawiając rezultaty swojej pracy w kończącym się tygodniu. Straty suszowe Minister Anna Gembicka...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics